Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legjobb álláskereső...

Melyik a legjobb álláskereső portál?

Figyelt kérdés
diplomás, angol középfokú nyelvvizsgával.
2012. dec. 10. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

expressz.hu

profession.hu

jobinfo.hu

jobline.hu

2012. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

1ik sem !


"diplomás, angol középfokú nyelvvizsgával."


Dunát lehetne rekeszteni vele.


Munka nincsen, akkor mindegy milyen portált nézel meg

2012. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Milyen diplomás?

Mert ha kommunikáció főiskolás, andragógia, meg hasonlók, akkor az előző válaszolónak teljesen igaza van, nem kell sehova.

Ha meg mondjuk mérnök, akkor elég jó esélyei vannak bármelyiken, mert abból nincs elég, bár nyelvtudásból nem ártana több.

És ezen az se változtat, ha lepontozzák, vagy 500an tüntetnek az új keretszámok ellen, mint ma tették. Ez az igazság.

2012. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

nem kell ennyi alibi diplomás!


nem kell mindenkinek főiskolán tanulni, tüntetni meg felesleges, ez csak RENDBONTÁS


privát üzeneteket olvasás nélkül törlöm!

2013. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

állítsátok már le magatokat, 18 éves IT fejlesztői gyakorlat van a hátam mögött! Gondoljátok csak a suhanc, 0 tudású senkiházi büfédiplomás gyerekek keresnek ma Magyarországon állást????

18 éve nem kellett munkát keresnem, így nem tudom mik számítanak jónak.


Megbocsájtom, ha most rohadt irigyek vagytok!

2013. jan. 19. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

hehe, akkorákat tudok ezeken a kommenteken röhögni, valószínűleg azért írnak ilyen frusztrált hangvételben mert ők kegyetlen sikeresek, az élet minden területén, de a lényeg inkább az hogy leszólhassanak valakit.Na de a kérdésre válaszolva : jobrapido.hu monster.hu profession.hu


Sok sikert:)

2013. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 85469 ***** válasza:
100%

szerintem a profession.hu nagyon gáz, egy vicc az egész..

talán még a közigállás vagy a nemzeti foglalkoztatási szolgálat portálja ami jó..ott még talán van esélye értelmes állást találni..

2013. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne csak az állásportálokat nézegesd te magad is hirdesd magad az oldalakon. Én az expressz.hu-ról elég sok megkeresést kaptam pedig csak egy adminisztrátor-recepciós voltam.


Amit még ajánlanék: keress a neten jó cégeket, érdeklődd meg a hr-es, munkaügyis nevét, e-mailjét és küldd el az önéletrajzod.

Tök mindegy, hogy épp nincs hely de ha van üresedés először mindig a könnyebb utat választják tehát ott a kezük alatt a jelentkezésed.

Ja és egyes cégek nem hirdetnek állást csak a saját honlapjukon.

Érdemes szépen felöltözni és személyesen elmenni a kiválasztott cégekhez egy röpke kérdés és önéletrajz osztás címén. Ott már személyesen levizitelsz és megvan az első személyes kontaktus, benyomás.


A felmérések szerint az üres állások nagy részét nem az interneten keresztül töltik be.


Egyébként nekem ez bejött mert én is vakon küldtem el egy közhivatalba az önéletrajzomat /központi bíróság/ és a legnagyobb döbbenetemre még azon a héten felhívtak!!


A probléma ott kezdődött, hogy ez csak egy átmeneti meló lett volna én meg határozatlan idejűt kerestem ráadásul pont egy időben csúszott be egy ingyenes okj-s tanfolyam, amire már évek óta vágytam csak épp nem volt rá pénzem.

Úgyhogy éppenséggel be is jöhetett volna!


A telefonba csak annyit mondtam, hogy szeretnék egy levelet küldeni a munkaügyis kollégának csak a neve kéne, hogy meg tudja szólítani a levélben.


A legtöbb helyen az ilyeneknek van saját céges e-mailjük, amit megadhatnak.

2013. márc. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
2013. márc. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
cvspot.hu !!!
2014. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!