Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hajón szeretnék dolgozni...

Hajón szeretnék dolgozni gyógymasszőrként, de azt olvastam valahol, hogy ehhez 35 év a felső korhatár. Ez tényleg így igaz, és mindenhol? 42/F

Figyelt kérdés
Gyakorlatom van, az angolra kicsit még rá kell gyúrnom. A strapát edzésnek fogom fel. Ez a korprobléma viszont aggaszt.

2012. dec. 12. 03:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Azoknál a cégeknél,akiknél ilyen kikötések vannak nem elég,hogy max 35 éves ,de szerintem még az is elvárás,hogy csinos nagymellű szőke nő legyél:D
2012. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
utolsó,yess:D:Dén ugyan barna vagyok,és 23,de kb ezek a feltételek:D...:/
2013. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tehát nem a gyogyito képességed a lényeg.hanem hogy hogy nézel ki.Gyanus,gyanus. :)
2013. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen ez igaz. Nem a szakértelmet, a tapasztalatot nézik, hanem hány éves vagy és hogy nézel ki. Ha szerencséd van, akkor épp nem jelentkezik veled egyidőbe egy frissítő masszőri képesítéssel bíró huszonéves csinibaba és akkor talán behívnak személyes találkozóra.
2013. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én írtam másodiknak:Dés én semmi rosszban nem sántikálok:D

kizárólag klinikai gyógymasszázs,semmi happy finish:D

de egy hajón...a gazdag arab sejkekkel meg zsidó bankárokkal már nem feltétlen a gyógyulás az elvárás:D-ezért az parkolópályára került:/:D

2013. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi építő jellegű válaszokat. Gondolom, van itt olyan is, aki tapasztalatból ír.
2013. febr. 23. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!