Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik az EUDIÁKOKNÁL vannak...

Akik az EUDIÁKOKNÁL vannak diákmunkán, kérem válaszoljanak. Mikor utalnak fizetést? Mert ez a "8 és 18 között valamikor". Elég hosszú.

Figyelt kérdés
konkrétan msot váltottam szövetkezetet, de még ma sem küldtek fizetést...Karácsony előtt egy héttel... :)

2012. dec. 12. 15:54
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Pont ugyan ez a helyzet nálam is, és nekem is 8-18at mondtak... elég rossz hogy nem lehet egy konkrét napra számítani.


Kérlek megírod hogy hanyadikán kaptál általában fizetést? mert látom már nem most tetted fel a kérdést :)


Köszi

2013. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! utánajártam a dolognak, és annyi az infó, hogy elviekben minden céget havonta cserélnek az utalási idővel, hogy ne legyen hogy az egyik 18-án, a másik meg már 8-án kap fizetést. A gyakrolatban be van állítva mindenki egy időpontra. A mi cégünk általában 18-án kapta a fizetést, amit rosszallottam, és bementem hogy oké, hogy diákok, meg diákmunka, de vonja a biztosítást, törvényileg megadóztatják, és még így is hó közepén kapok fizut. Addig sírtam, míg átállították 10-re. Múlt hónapban 11-én kaptam. Mivel most 11-e vasárnap, 10-e szombat, remélem megjön ma, vagy holnap. Üdv
2013. aug. 8. 08:08
 3/4 anonim válasza:
bocsi lassan egy éves lesz a kérdésed.. deeee most is már 17. van és még én sem kaptam tőlük fizetést :S
2013. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hú köszi a választ :)
2013. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!