Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Asszisztensként mennyit...

Asszisztensként mennyit kérjek, ha megkérdezik interjún?

Figyelt kérdés
pályakezdő vagyok

2012. dec. 13. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Milyen asszisztens?
2012. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Szia, szerintem nettó 120 alá ne add magad, csak ha nagyon muszáj.

Esetleg, ha meg tudok egyezni még máshogy, pl. kapsz BKV bérletet ilyesmit.

2012. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Nettó 120 000 ezret biztosan nem fogsz kapni.


Én amikor állást kerestem több helyen kiröhögtek, hogy a középfokú és felsőfokú szakmáimmal pénzügyi-gazdasági vonalon beírtam nettó 110 000-et bérigénynek.


Azt mondták, hogy pályakezdőként ne álmodozzak és örüljek ha egyáltalán munkát kapok. Egy hitelezéssel foglalkozó kft nettó 65 ezerrel akarta kiszúrni a szememet asszisztensként.


Szóval szerintem készülj fel, hogy pályakezdőként 70-80 ezernél többet nem fogsz kézhez kapni és akkor még jó helyzetben vagy ha ennyit ajánlanak. Manapság inkább azokat veszik fel a lehetséges jelöltek közül akik kevesebbet kérnek.. Végülis hülyék lennének több száz jelentkező közül olyat választani aki többet kér az adott munkáért és a végzettsége megfelelő hozzá.

2012. dec. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Nettó 120-al röhögve elküldenek.

Ha középiskolát végzett asszisztenst keresnek akkor 70-80-nál többet nem fognak adni, ha szakképzett, diplomás asszisztenst, akkor talán 100 körül mozoghat a kezdő fizetés. Bár nekem diplomám van és csak a garantált minimált kapom, nettó 70-et.

Én mindig intervallumot szoktam megadni, gondolom van érettségid, akkor pl. 70-110 között. Vagy esetleg 80-110-120, de akkor lehet első körben kidobják az önéletrajzod mert biztos lesz olyan, aki a minimált írja be, talán még tapasztalata is van.

2012. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Szia, én vagyok a nettó 120.

Amikor én voltam pályakezdő, akkor nettó 100-at kaptam, ma már bőven felette vagyok.

Szóval nem mindenkinek akarják nettó 70-nel kiszúrni a szemét :-)

(amúgy elég nagy baj, ha így becsülik meg az embereket, de

nyilván ennek is oka van, biztos találnak vkit nettó 60 e-ért)

2012. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt valóban magasabb volt a pályakezdők fizetése, de most válság van, sok az ember és kevés a munkahely, kezdő mérnökként kapsz 120-at, asszisztensként örülj, hogy munkát kapsz.

Amíg van egy csomó munkanélküli akiknek már mindegy mi és mennyiért, csak legyen, biztos lesz aki aládlicitál akár még diplomával is. Ezt meg csak úgy lehet kivédeni, hogy legalacsonyabb igénynek a minimált jelölöd meg. Pályakezdőként gondolom annyi tapasztalatod/szaktudásod sincs, ami miatt magasabb fizetéssel is felvennének.

2012. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Továbbra sem értek ezzel egyet.


Ki az, aki ennyire becsüli magát, hogy nettó 60 e. forintot vigyen haza egy hónap meló után?

Basszus, ha senki nem áll ki magáért akkor, ezt mindig kifogják használni a munkáltatók.

Kedves előttem szóló, ok, hogy válság van, én is kertestem ezen idő alatt munkát, és akkor is megvolt a nettó 120 e. feletti fizu, de ezen most nem vitatkoznék.

Ahhoz, hogy meg tudjon élni a kedves kérdező, nem elég a nettó 60-75 e. forint.

Szutyok egy világban élünk.

2012. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!