Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy Starbucks-os barista kb....

Egy Starbucks-os barista kb. mennyit keres egy hónapban?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 21:20
 1/3 anonim válasza:
100%

attól függ, hogy hány órában, én dolgoztam starbucks ban még 2 évvel ezelőtt ,akkor ott br. 175 ezret kaptunk, ami annyit jelent hogy kb 122 ezer kézhez plusz volt még 4500 ft cafeteria ,de ezt kérhetted bérlet támogatásba is.

most nem tudom,mi a helyzet. ja és 8 ésfél óra műszak plusz mínusz ha ugye zárós voltál akkor az több volt.

előtte van barista tanfolyam elm/gyak, meg vizsga is, és névre szóló starbucks-os oklevelet kapsz, ha elvégzed, ennek annyi a hátránya ,hogy nemigazán egyezik a hogyismondjam normál barista képzéssel, ez is amolyan starbucks módon van, nem olyan részletes, nem volt latte art, csak ilyen starbucks art szerű,szal ami az adott italokhoz kellett díszítés a rendes kávéházi sztenderd latteart meg ilyenek nem...gondolom ez is ilyen starbucks képre ment, mert utána pont emiatt szívtam meg kicsit, hogy elmentem egy olyan helyre ahol kellett volna és hát azt nem tudtam :D meg persze a starbucks ban olyan kávégép van ami rögtön őröl és főz,plusz ott ált papírpohárban adod ki vagy bögrében a dolgokat és így igazából nem is értem minek egy latte machiato oda, hiszen nem látható a rétegződés :DD szal tényleg ilyen szinten "felszínes" a dolog,amit nem bántásbül írok,csak ezt én is megtapasztaltam, értsd pl. nem mindegy hogy egy gyorsétteremben szolgálsz fel, vagy egy nívósabb étteremben, mert egyszerűen más és hiába ugyanaz a szakma .

2013. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a kmerítő választ. :)

Én ezt csak egyetem melletti munkának gondoltam, szóval nem annyira "művészeti" része érdekel :)

2013. márc. 11. 20:59
 3/3 anonim válasza:
100%
nincsmit :) am ha még aktuális,akkor sztem érdeklődj, épp most néztem fészbukon hogy keresnek embert, vannak ott 4 órában is suli mellett, azzal is meg lehet keresni olyan60 ezret kb :)
2013. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!