Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen esélyei vannak egy...

Milyen esélyei vannak egy magyarul egyáltalán nem beszélő, angol állampolgárnak munkát találni?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen esélyei vannak egy magyarul egyáltalán nem beszélő, angol állampolgárnak Magyarországon munkát találni.

Ért a burkoláshoz, mindenféle házfelújítási munkákhoz, falazáshoz, ezenkívül jogosítványa és komoly tapasztalata van minden típusú és méretű járműre személyautótól a nagy buszokig, de bármilyen munkát hajlandó elvégezni.

Tapasztalatokat, ötleteket, tanácsokat szeretnék kérni, akár pl. külföldi, magyar kirendeltségű cégek elérhetőségeit is.


2012. dec. 17. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A nyelv miatt nem para,ha gondolod segítek neki tolmácskodok.

De nem gond sztem.Tulajdonképpen,hogy ide jött ebbe az országba?

Itt tizedét kapja amit kint megkereshetne.

2012. dec. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz könnyű neki. Hacsak nem valami vezető beosztásban dolgozna egy angol cégnél Magyarországon,

Akárhogy is nézzük Magyarországon a hivatalos nyelv a magyar.

Az egy dolog hogy ért a házfelújításhoz,falazáshoz, burkoláshoz, de ha nem tud magyarul akkor hogy kommunikál a munkaadójával??? Tévedés azt hinni hogy mindenki tud angolul. Nem, Az idős generáció és a középkorosztály oroszul tanult. ( jómagam is. Én oroszul tudok kommunikálni, angolul alig)A fiatal generációk közül is sokan csak az iskolában tanulják, de sokan semmit nem tudnak így sem. Van aki németül tud..Szóval építőiparban kell a magyar nyelv ha boldogulni akar. Ahogy sofőrként is. Hiába tud jól vezetni, ha nem érti mint mondanak neki magyarul. Ha Magyarországon akar boldogulni akkor tanulja meg a magyar nyelvet, vagy végezzen el egy nyelvoktatói tanfolyamot és legyen angol oktató.. Vagy keressen angol céget ahol jól jöhet az angol nyelv..

2012. dec. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 01:20

1. Pont a nyelv miatt lesz gondja

2. Angliában is vannak angol munkanélküliek akik nem tudnak boldogulni.

3. Sok angolt ismerek akik szintén külföldön próbálkoznak, mert otthon nem jön össze a meló.

Az egyik angol barátnőm szintén Magyarországra ment, és ő angol tanárnőként dolgozik egy gimnáziumban..

Sokan Belgiumba,Németországba, Olaszországba, Spanyolországba mennek.

( angliai lakos)

2012. dec. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem ez arra emlékeztet, mikor Hofi azzal poénkodott, hogy vannak olyanok, akik oda disszidálnak, ahol kenyérre, húsra vajra adnak JEGYET :P
2012. dec. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy a legtöbb magyar, különösen az építőiparban dolgozók nem beszélnek angolul. Evidens, hogy nem tudna egy magyar pl. építésvezetővel kommunikálni vagy egy menetrend szerint közlekedő Volán buszon dolgozni.

Azért írtam, hogy mihez, ért, hogy hátha épp olyasvalaki olvassa, aki tud egy angol buszcéget Magyarországon, vagy akármi...

2012. dec. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!