Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teljesen kikészülök a munkahel...

Teljesen kikészülök a munkahelyemtől, nem bírom már, mit csináljak? Nem mondhatok fel, mert ebből a kevés pénzből élek, nincs tartalékom!

Figyelt kérdés
hogyan találhatnék nagyon gyorsan munkát? felmondani nem merek, mert kitudja mikor találok másikat, közben meg nagyon nehéz keresni.. nemrégiben végre visszahívtak valahonnan, csak éppen dolgoztam, ezért nem tudtam felvenni, és már délután 6kor közölték, hogy betöltötték az állást.. már gyomorgörcsöm van, hogy holnap újra be kell menni.. bármilyen munkát szívesen elvállalnék, de még a takarításhoz is gyakorlatot kérnek!
2013. jan. 1. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb, amit tehetsz, hogy keresel egyéb munkát a mostani mellett és így váltani. Egyébként mit dolgozol, ami ilyen borzalmas?
2013. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
küldözgetem mindenhova az önéletrajzot, de semmi.. telefonos értékesítés, call center. szinte a lehetetlennel határos teljesítményt követelik meg nagyon kevés pénzért, nagy a nyomás. egyszerűen nem bírom már ezt a rengeteg elutasítást.. máskor is dolgoztam már callcenterben, de duplaennyi pénzért, mégis besokalltam. ezt azért vállaltam el, mert muszáj volt.
2013. jan. 1. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
érthető, hogy nem szereted, de ha tényleg nincsenek magas igényeid, fogsz találni más állást :) Persze fontos az is, hogy hol élsz. Ha nagyvárosban, akkor biztosan menni fog!
2013. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazából csak nyár végéig kellene, mert szeptembertől egyetemre fogok járni. már tényleg bármit megcsinálnék, csak ne keljen tukmálnom semmit az emberre. a vicc, hogy nem sok ember van, aki nálam jobban utálja a telefonos zaklatókat..
2013. jan. 1. 21:39
 5/9 A kérdező kommentje:

kelljen*


bocs, kutyafuttában

2013. jan. 1. 21:40
 6/9 A kérdező kommentje:
másik az, hogy ha mondjuk holnap felhív valaki, hogy menjek állásinterjúra, azt sem tudom, hogy mit mondanék, hogy mikor tudok menni. munkahelyemről csakúgy nem jöhetek el, azt megint nem mondhatom, hogy állásinterjúra megyek, amíg nem garantált, hogy új helyem lesz, 1napos táppénz megint nem játszik.. hogyan csináljam?
2013. jan. 1. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
ha egyetemre fogsz járni, akkor miből fogsz élni? nem igazán látom az összefüggést a mostani szükség és eközött. ha akkor nem lesz fontos a munka, akkor szerencsére most sem halsz éhen, nem?
2013. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ment pü
2013. jan. 1. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Diákigazolványod van? Nézz szét a diákmunkacégek közt, regisztrálj legalább 3ba... Minden diákmunka eléggé silány de legalább van.


Gyakorlatod meg azért csak van... beleírhatod, hogy vigyáztál tesóra/szomszéd gyerekre, takarítottál otthon, nagyinál stb.

2013. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!