Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van-e fejlődés, jobb lett-e...

Van-e fejlődés, jobb lett-e mára valami tényező 2003-hoz képest?

Figyelt kérdés

Tegyünk úgy mint Dale Carnegie, gondolkozzunk pozitívan!


Szerintem jobb lett az Internetkapcsolat, hisz 2003-ban alig ment most meg hasít!


Más valami jobb lett még?



2013. jan. 2. 11:46
 1/5 A kérdező kommentje:
A készpénzem 0 volt 2003-ban, most is 0, tehát akkor ez stagnál, a válság ellenére....
2013. jan. 2. 11:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a pozitív gondolkodás nem azt jelenti, hogy ne legyen őszinte magammal, akkor ha most párhuzamot kellene vonnom a 10 évvel ezelőtti életemmel, akkor a következőre jutok.


Az internet valóban nagyobb sávszélességgel "dübörög" mint akkor és ráadásul olcsóbban is, de le van szarva az internet, ha az életem összes többi területén hanyatlónak érzem, ami körülvesz.


10 évvel ezelőtt készpénzért tudtam venni egy nagyon komoly autót, ami régi vágyam volt. 10 évvel ezelőtt repülős (ami nem fapados volt) egzotikus nyaralásra tudtam menni, ráadásul majdnem minden hétvégét a Balatonon töltöttem, plusz másfél hetet nyaraltam is ott. (Ezen felül volt a külföldi út)

Korlátlanul autózhattam az imádott kocsimmal és leszarhattam, hogy mennyit fogyaszt, amint jelzett, irány az első kút és teletank (70 liter). És nem számított. Akkor szinte minden másnap elmentünk este itthonról, vagy moziba, vagy vásárolgatni, akkor olyan vacsorára vittem a páromat, hogy az elő homárt én választottam ki az akváriumból, hogy csinálják meg nekünk, itthon is sokszor ettünk garnélát, kagylót, lazacot. Ránk jött, hogy éhesek vagyunk, ugri be a sportkocsiba és nyomás a 20km-re lévő pláza egyik kajáldája. 10 évvel ezelőtt volt, hogy szatyorszám hordtuk a ruhákat a kocsi csomagtartójába az Árkádban. Akkor jól ment a cég, parkolóházban béreltünk hozzá teremgarázshelyet és naponta jártam be az irodába azzal a bizonyos autóval. Az ügyfelek elismertek, volt tekintélyünk, volt életminőségünk.

Nem számított a házrezsi, az autózás mennyisége, ünnepekkor ajándékoztunk, jól éreztük magunkat. Autós találkozókra jártunk stb stb.


Ma van egy kiabszott gyors internetkapcsolatom, amit a hajamra kenhetek... Meg egy nyomoronc szánalmas csóró életem :(

2013. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kössz a választ, elgondolkodtató...


Nekem jobb lett még a turkáló:(csak turkálóban van esélyem ruhát vásárolni) Viszont 2003-ban a használt Replay farmer a turiban 1400 ft volt, egy hete vettem egy Levist, ami alig volt megkopva 100 Ft-ért...tehát ez 1400%os javulás, és ez nem internet...

2013. márc. 26. 10:55
 4/5 A kérdező kommentje:

Javultam még angol nyelvből is. (Angoltanárnak adom ki magam) 2003-ban 100 órát vett tőlem egy csávó, és megbukott középfokon, mert hülyeségeket tanítottam neki.


2013-ban tanítottam egy másik csávót, 100 órát vett és átment középfokon mert az interneten utánbanéztem hogy mit tanítsak neki, és ez bejött...

2013. márc. 26. 10:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor jól kerestem (1997) gyakorlatilag akkor se volt igazán pénzem, egy telitank egy kisautóba mindig komoly tétel volt, tehát alapállapotommá vált a szűkölködés, ezért most valamivel jobban viselem a mostani szűkséghelyzeteket mint más...
2013. márc. 26. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!