Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz és munkakeresési...

Önéletrajz és munkakeresési tippek, nektek mi jött be? Hogyan kell jól munkát keresni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs több iskolám, mint 8 általános 9-10 osztály és egy fazekas szakma, de erre a kevés végzettségre és betanított munkás szakmatapasztalatra milyen frappáns önéletrajzot lehet írni? Neten nem találtam megfelelőt vagy rossz helyen kerestem, önéletrajz mintákra ilyen felsőbb állásra való önrajzokat találtam meg 600 beszámoló, munkahelyi tapasztalat, szakmai tapasztalat meg a fene tudja miket, de nekem annyi nincs. Nagyon szerencsétlen vagyok munkakeresésben, tudna valaki ötleteket adni? Egyszerűen fogalmam sincs, hogyan lehetne kicsit fellendíteni. Betanított munkára egyáltalán hogy lehet rákeresni? Már évek óta nem találok semmit. :-((((

(Veszprém megyében lakom).



2013. jan. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg segítség: allasom.blog.hu

Egy volt álláskereső írta, és tök hasznos cikkeket találtam benne. Hátha segít neked is. :-) Elég átfogó.


Egyébként keresd fel a munkaügyi központot és kérd, hogy mehess átképzésre. Ha elavult szakmája van valakinek vagy nincs szakmája, akkor jogosult ingyenesen képzésben részesülni. Sőt, korábban úgy volt, hogy még pénzt is kapsz a tanfolyam ideje alatt.

2013. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leginkább nálam is avval van a baj, h rossz helyen/vagy rosszul keresem és önéletrajzírás se az erősségem. Volt munkahelyem, szerettem bármilyen munkát, ha csomagolni kellet, pakolni, takarítani, csoportosítani, össze-vagy szétszerelni, ment. Csak az állandó leépítések. 100 embert felvesznek 3 hónapra és abból csak 5-öt tartanak meg. Többnyire a protekciósokat.
2013. jan. 3. 12:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam amit küldtél, nagyon hasznos volt számomra, komolyan ez a leghasznosabb válasz amit ezen az oldalon kaptam. Ez a fazon biztos tudna segíteni nekem megírni normálisan az önéletrajzomat. Nem találom az elérhetőségét, én vagyok vak/figyelmetlen, vagy tényleg nincs az oldalon?
2013. jan. 4. 09:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van blog.hu -s (vagy IndaPass) regisztrációd, küldhetsz neki privát üzenetet, ha rákattintasz a nevére. Vagy a cikk alatt is kommentelhetsz, ugyanezen regisztráció birtokában.
2013. jan. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!