Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetek ha nem fizetnek...

Tercsy kérdése:

Mit tehetek ha nem fizetnek ki vagy ha éppen kiderül hogy be se jelentettek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
munkaügyi bíróság.
2013. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát azt azért jó lenne tudni, hogy valamivel tudod-e bizonyítani, hogy egyáltalán ott dolgoztál, mert ha nem, akkor per esetén még a vesztett per költségeit is neked kell fizetned.


Ha még szerződésed se volt, akkor leginkább azt, hogy elhatározod: ezentúl nem leszel hülye :P

2013. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első körben a helyileg illetékes Munkaügyi és Munkavédelmi Felügyelőséget keresd fel, ahol tedd meg a bejelentésedet. Ott segítenek a többi dologban.
2013. jan. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a vállaszokat hasznos volt.nagyon bonyolult a dolog mert magyar cégen keresztül kint müchenben kellet gipszkartonozni havi 1000-eurót és az ithoni minimálbért igérte....8órás munka idő helyett 14órát kellet dolgozni a minuszokban..és a végén már teljesitményről beszélt..arra hivatkozva hogy soha nincsen meg a teljesitmény..tegnap mondtam neki hogy munka ügyi birósághoz fordulok erre ő utalt 51.000ft-ot vicces ezért voltam távol a családomtól kint külföldön...viszont a magyar szerződésem meg van és segitenek a kollégák is bizok benne hogy megtudjuk fogni valahogy...nem értem hogy tehetik ezt meg az emberel felfoghatatlan mivel 8óra helyet 14órát mellóztunk és igy se jár fizetés???segitene nekem valaki mit tehetnék???,
2013. jan. 4. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!