Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell tudnia egy ideális...

Mit kell tudnia egy ideális asszisztensnek?

Figyelt kérdés
Két hét múlva megyek állásinterjúra egy asszisztensi pozíció miatt. Még nem dolgoztam ilyen munkakörben. Milyen kérdésekre számítsak? Mit tesztelhetnek le? Milyen feladataim lennének ebben a munkakörben? Kérlek ne nagy általánosságokban válaszoljatok... Köszönöm előre is!

2013. jan. 3. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi?
2013. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2013. jan. 3. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel semmit nem írtál arról milyen asszisztens, leginkább csak általánosságban lehet válaszolni.

Más a feladat egy vezérigazgató asszisztenseként, értékesítési asszisztensként, irodai asszisztensként, laborasszisztensként...

A számítógép magabiztos használata, gyorsaság, jó memória, segítőkészség mindenhol kell, asszisztensként ugye általában valamiben segédkezni, valakinek segíteni kell - tehát előny ha kijössz az emberekkel, jó vagy papírmunkában, minden kiosztott feladatot megjegyzel és gyorsan-jól elintézed akármi is az - ez már a pozíciótól függ. Szóval lehet postai ügyintézés, havi kimutatás írása, vendégek-vevők-betegek irányítása, termékek eladása, főnök ügyeinek intézése, levelek írása, stb.

2013. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként irodai asszisztensi állás, de nem egy konkrét személy mellé keresnek.
2013. jan. 3. 16:44
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Gondolom, már túl vagy az interjún.

Leírnád, hogy milyen volt? Én szerdán megyek életem első állásinterjújára, és eléggé parázok:S

2013. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!