Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan illeszkedjek be az új...

Hogyan illeszkedjek be az új munkahelyemen? Baj ha van olyan feladat ami nem fért bele az időbe és nem tudtam megcsinálni?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem dolgozni,pályakezdő vagyok így nem dolgoztam még soha. A munkám általános adminisztrátor. A kollégáim nagyon kedvesek. Nem tudom hogyan illeszkedjek be a legkönyebben közéjük. Kaptam néhány feladatot amiből nem mindent tudtam még befejezni,így is tovább matradtam fél óránál, és holnap akarom még mielőtt a főnököm beérne.


22/l


2013. jan. 3. 15:35
 1/2 anonim válasza:
Szerintem, ha nem határidős a rádbízott feladat, akkor semmi probléma, ha holnap pótolod be. Lényeg, hogy meglegyen. :)
2013. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj meg mindent rendese, ne húzd a szádat, ha egy nem igazán tetsző feladatot látsz, ha esetleg végeztél a munkáddal, akkor ajánld fel a segítségedet más munkatársadnak, ha valamit nem tudsz, akkor nyugodtan kérd ki más véleményét, segítségét, ebből látszik, hogy fontos neked a munka és hogy jól csináld. Ha a munkatársak mennek ebédelni, te is menj velük, vagy kávézz velük, egy idő után elkezdetek beszélni egymás életéről, te se legyél zárkózott beszélgess velük. Véletlenül sem próbálj senkit sem kibeszélni azonnal mert még nem ismered a viszonyokat, könnyen rosszul jöhetsz ki belőle.
2013. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!