Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon bezártnak érzem magam....

Nagyon bezártnak érzem magam. Mondjak fel a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Van két hobbym is, amikkel komolyabban szeretnék foglalkozni. E mellett hamarosan kezdődik a főiskola. De van egy munkahelyem, ahol heti 40 órát vagyok, fizetés kicsi (minimál). De viszont én igy is szeretem, ott vagyok már 3 éve. Az iskolát nem szeretném abbahagyni semmiképp. Ám a hobbyaim is nagyon fontosak számomra, és ha nem csinálhatom őket, akkor elkezdem magam egyre bezártabbnak érezni, míg végül egyre furcsábban viselkedek, és furcsán is érzem magam. Mint egy állandó körforgásban, ahonnan ki szeretnék ugrani... Nem tudom értitek-e ha azt mondom, olyan belső sikolyt érzek, mintha az agyam akarna meghasadni. Amikor viszont van időm foglalkozni a hobbykkal, akkor minden a legnagyobb rendben. Mit tegyek, mondjak fel?
2011. aug. 4. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondj fel. Inkább koncentrálj a tanulásra és a hobbijaidra.


Lesz még bőven alkalmad dolgozni.

2011. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, igen.

De gondolj bele, milyen nehezen találsz majd megint munkát, ha elfogy a pénz...

2011. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed munka nélkül is megélni és hobbyzgatni, akkor mondj!
2011. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy a fizetésed kiesése nem rázna meg anyagilag, akkor mondj fel. Inkább, mint hogy bekattanj!


Ha nem teheted meg, akkor... tedd azt, amit millióan ebben az országban. Fuss a mókuskerékben és néha magadban sikíts. Sajnos sokak vannak így.

2011. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha a munkát szereted, és mellette tudod csinálni a főiskolát, szerintem egyelőre ne mondj fel. Azért mondom ezt, mert nagyon nehéz olyan munkahelyet találni, ahol jól is érzed magad.


De persze megoldás lenne egy négyórás munka is - igaz kevesebb pénzért. KÉrdés, szüleid támogatnak-e a főiskola alatt. (Tudni kéne, hány éves vagy, milyenek a körülményeid, stb.)


Ami még eszembe jutott:ha a hobbidban teljesedsz ki, igyekezz azon lenni, hogy előbb-utóbb az legyen a munkád is.

2011. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is pont ez a bajom, hogy akkor nincs pénzforrás... Valamit kell dolgozni, de már nem birom igy tovább. Valamiről le kell mondanom.
2011. aug. 4. 16:00
 7/14 A kérdező kommentje:
23 vagyok, szüleimmel élek, fiúm nincs. Ez lesz a 3. szemeszterem még csak. Nagyon szeretném, ha a hobbym lenne a jövendőbeli munkám is, de még fejlődnöm kell, de igy sajnos nincs időm rá! Ezért vagyok dilemmában.
2011. aug. 4. 16:02
 8/14 A kérdező kommentje:
Az iskolát nem kell fizetnem, mert államin vagyok.
2011. aug. 4. 16:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az a hobby, de talán a munkád is lehetne az, nem?Tudnál a hobbyddal pénzt keresni?Mert akkor érdemesebb lenne felmondani.A minimálbért szerintem még egy hobbyval is összelehet kaparni.
2011. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szüleid annyira se tudnak támogatni, hogy 4 vagy 6 órában dolgozz, ne 8-ban? Ha náluk élsz, őrült költségeid nem lehetnek, ha csak nem a hobby visz sokat.
2011. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!