Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elkezdek dolgozni diákmunká...

Ha elkezdek dolgozni diákmunkát, akkor egy hónapba mennyi lehet a fizetésem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 17:42
 1/5 anonim válasza:

szia! én két éve voltam melózni alkalmi munka címszó alatt, akkor 15 napra 38 ezret kaptam (minimálbér). Lightos meló volt, de az szerintem a munkatípustól függ, hogy mennyit fizetnek...


17/L

2013. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A munkaszerződés tartalmazza. Amúgy olyan 450 ft ha órabérrel vagy. Az már jó. Én voltam teljesítménybérrel is és senki sem kereste meg az órabért. Ilyet nem érdemes vállalni sajnos.
2013. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első válaszoló milyen munka volt ? mit kelett csinálni ? 2. válaszoló köszönöm majd igyekszek órabéres állást keresni :)
2013. jan. 3. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 3 nyáron is mezőgazdasági munkát csináltam, 550es órabérben. Átlagban 10 órát dolgoztunk, illetve vasárnap 750 volt az órabér, volt olyan hogy 130.000 Ft-ot tisztán megkaptam!

Az egyetem mellett is dolgoztam mindig, napi 3 órában egy call centerben, itt 450 volt az órabér, de nagyon lightos volt a munka, nem kerestem sokat havi kb 30.000 Ft, de volt mellette mindig tanulmányi és szociális ösztöndíjam is, így kb összesen havi 70-80 e forint jött össze.

2013. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a rekord diákmunkás fizetésem 170.000 volt (nettóban) moziban jegykezelőként - de szinte minden nap 12 óráztam :) (Mondjuk szerettem bent lenni, úgyhogy nem esett nehezemre). De utána szóltak, hogy akkor erről le lehet szokni, mert nagyon durván átléptem a havi óraszám limitet...
2013. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!