Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 14 évesen tudok pénzért...

14 évesen tudok pénzért korrepetálni alsósokat, kicsiket?

Figyelt kérdés
Remekül beszélek németül és gondolkodtam rajta, hogy feladnék egy hirdetést. Gondolom elég olcsón kéne csinálnom, de szeretnék egy kis pénzt keresni, ráadásul ezt tudnám tanidőben is végezni. Szerintetek lehetséges? Tényleg csak kb. 1.2.3.4-eseket szeretnék. Úgy érzem, hogy nem lenne gond. + Ha ez lehetetlen, akkor még mivel próbálkozhatnék? Az internetet se zárom ki.

2013. jan. 8. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán megoldható. De szerintem a hirdetésbe ne írd bele a korodat. Viszont emeld ki, hogy jól tanítasz és bőségesen elég nyelvtudásod van.

Biztos láttál már olyan hirdetést, ahol az A4-es lap ki volt ragasztva valahová, az alján pedig fecnikre vágva ott fityegtek a letéphető telefonszámok. Ilyeneket érdemes lenne a környéketeken, valamint az iskolád környéken felragasztanod.

Ha beszélsz az iskolád igazgatójával, még azt is megengedheti, hogy az iskolán belül helyezz el hirdetést.


Ezen kívül eladhatod a nem kellő dolgaidat. Játékok és egyéb tárgyak, amikből egy rakat van a szobában vagy a sufniban, de már az életben nem nyúlsz majd hozzájuk. Akár a környezetedben, akár megkérhetsz valakit hogy segítsen interneten eladni.

2013. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszod! Lehet hogy megpróbálkozok vele:)
2013. jan. 8. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Skype-on keresztül is taníthatsz.
2013. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért ne nagyon reménykedj. Többdiplomás tanár vagyok, de egy tanítványt se sikerült össze szednem, pedig a 10 évvel ezelőtti árakon dolgoznék.

Válság van itt is!

Pár éve még le kellett mondanom tanítványt annyian voltak.

2013. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül egy helyen laknánk még én is elmennék hozzád németezni ha olcsón vállalod és ha tényleg tudod a németet, mert én egyáltalán nem és szeretném megtanulni.

De én még nálad is idősebb vagyok :D meg nekem külföldi munkavállaláshoz kellene nem az iskolába.

2013. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!