Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Futárszolgálattal kapcsolatban...

Futárszolgálattal kapcsolatban mi a teendő az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Szeretnék interneten magánszemélytől egy viszonylag drága műszaki cikket vásárolni(mobiltelefonról van szó), azonban az a problémám, hogy nem lehetséges a személyes átvétel, így utánvéttel lenne megoldva a vásárlás.Az a problémám, hogy miután kifizettem csak utána tudom felmérni a készülék állapotát illetve az eladó ígérvényét a telefonnal kapcsolatban.Lehet aztán, hogy egy féltéglát küld és akkor bukom a pénzem.Az lenne a konkrét kérdésem, hogy valahogy ki lehetne ezt védeni:Lehetséges az, hogy kibontom a futár előtt a csomagot, gyorsan átvizsgálom a készüléket és ha megfelel a leírtaknak, akkor veszem át?ellenkező esetben meg visszaküldetem?Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 9. 03:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A futár se várni nem fog, se bontott csomagot visszavinni. Próbáld megoldani a személyes átvételt.
2013. jan. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéled az eladóval, biztosan lehet ilyet. De még a futár sem lesz hülye, vele is meg lehet beszélni.
2013. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem el, hogy helyben nincs ilyen műszaki cucc!

ja, és ha lehet valami regisztráció nélküli oldalról vedd :-)

2013. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!