Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozzak gyorsétteremben...

Dolgozzak gyorsétteremben iskola mellett vagy várjam meg a könnyebb munkát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már régóta keresek valami kis diákmunkát,ami viszonylag közel van és ami passzol az iskolai órarendemhez.


A McDonalds ban lenne nekem munka,viszont azt hallom hogy ott kikészítik az embert,én meg egy kis félénk leányka vagyok,nem hinném hogy tudnám kezelni azt a sok munkát.


Dolgoztam már hétvégéken,eladóként,azt nagyon szerettem pakolgatnom kellett egy kis üzletben,a kasszát is ügyesen kezeltem.És még közel is volt ! Viszont ott nem kaptam pénzt csak referenciát szereztem,mert így szólt az egyesség.Pár hónap után otthagytam mert nem akartam már ingyen dolgozni.


Most viszont anyukám nem igazán tud már 'zsebpénzt' adni, én meg kopottan járok,meg hát ugye a szórakozás is kimarad már egy pár éve.


Nem akarok tovább így élni...

Most ugorjak bele a nehéz munkába,ami kicsit messze is van,vagy várjam meg míg találok valamit a közelben ami ideálisabb?



2013. jan. 13. 02:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ a McDonalds-os munka is. Hétköznap a délutáni szakasz igazából csak a 3-5 óra közötti ami pörgősebb, olyankor mennek az emberek leginkább haza, na meg persze a hétvége. De ez is kegyetlenül függ attól, hogy hol van az a McDonalds, ismerős pl.: Keszthelyen volt nyáron... Na ott a Balaton meg a turisták miatt tényleg nem volt egy nyugis meló.


Másrészt meg szerintem mai világban érdemes megragadni minden munkalehetőséget.

2013. jan. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,jól beszéltél,érdemes megragadni a lehetőségeket.

Jelentkezem akkor ahova tudok és a végén csak eldől melyiket választom.

Kosoznom a választ!

2013. jan. 13. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!