Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen képesités kell ahhoz...

Milyen képesités kell ahhoz hogy börtönőr lehessek?

Figyelt kérdés

9 osztályom van meg 1-2 okj képzésen vettem részt.

az érdekelne hogy betanitják az embert vagy elvárják hogy minimum érettségid legyen meg büntetés végrehajtási tapasztalatod?mennyire lehet vele elhelyezkedni?


2013. jan. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Érettségi szükséges. Ha megvan és felvesznek, akkor elküldenek ilyen börtönös tanfolyamra.
2013. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem belső tanfolyamra. Az utiköltséget is ők fizetik.
2013. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg természetesen kell erkölcsi bizonyítvány. Anélkül kizárt hogy felvennének.
2013. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mind1 mert ha érettségihez kötik akkor felejtős...bár nem értem ha belső tanfolyamon sajátitasz el mindent minek kell hozzá.amugy sem hinném hogy rabok kisérgetéséhez józan paraszti észnél több kellene
2013. jan. 14. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ha nincs érettségid, de fel akarnak venni, akkor elküldenek estire, azt sem magadnak kell intézned.

De ezeken kívül át kell menned a pszichológiai teszten, meg az erőnlétin.

2013. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Elisabeth07 válasza:
Nem tudom aktuális e még a kérdésed, de tudtommal elég a nyolc általános, és az erkölcsi bizonyítvány. Sajnos nincs pszichológiai teszt, vagy legalábbis nincsenek úgy szűrve az emberek, ahogy kellene. Próbáld meg, érdeklődj a Kozma utcai börtönben, én is ott dolgozok, igaz nem smasszerként.
2014. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!