Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan teremthetném elő egy...

Hogyan teremthetném elő egy DSLR fényképező árát? 70. 000-et keresek, mire abból kispórolom megöregszek.23/F

Figyelt kérdés
Egy 550D-vel már megelégednék.

2013. jan. 14. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

spórolj otthon a költségeken.

vállalj plusz munkát, kiegészítő melót.

képezd magad tovább, hogy jobb munkát találj, stb...

2013. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez lenne a kiegészítő melóm eszköze. A retusáláshoz jól értek (Photoshop kb. 7/10), mindenkinek bejönnek a sajátos hangulatú portréim, de egyelőre csak a haverokat fotózom, ingyen, egy középkategóriás kompakt géppel. Egyre többen írnak rám, hogy igényt tartanának a szolgáltatásaimra, de szégyenlem a kompaktom... A képek alapján felépült imázs törne össze bennük, ha meglátják mivel is "dolgozom". Bár ez lehet csak az én belső szorongásom... A baj az, hogy nem értek a pénzhez, ami a neveltetésem hibája, "nem a pénz számít" hallottam mindig, és el is hittem, de mára már rájöttem, hogy a szüleim csak belenyugodtak az anyagi helyzetükbe már rég, és ezzel vezettek félre engem... Igenis csakis a pénz az ami számít, anélkül nem élsz, csak laksz.
2013. jan. 14. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen keveset keresel, akkor miért van szükséged egy ilyen gépre? Ezért boldogtalan nagyon sok ember, mert olyanra vágyik, amit nem engedhet meg magának. Addig terjedjen az álom, amit meg is lehet valósítani. Sajnos a mai magyar fizetésekből nem telik ilyen drága készülékekre. Vagy menj külföldre dolgozni és előbb összespórolod az árát vagy pedig ahogy az első is írta, vállalj plusz munkát, kuporgass össze minden fillért, stb.
2013. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat. :) Szerintem luxuscikknek az minősül, amivel nem lehet visszatéríteni a maga árát. Nem hobbiból vágyom egy ilyen gépre. Vannak haverjaim és családtagjaim is kint Angliában, de ők kint is ragadtak... Én Magyarországon szeretnék élni, nem pedig egy alsó osztálybeli idegen bevándorlóként. Bár ha nem lesz más választás az marad, mint a generációm jelentős részének. :(
2013. jan. 14. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

kicsit el vagy tájolva.


nem játszottál még olyan játékokkal amiben fejleszteni kell a tudásod meg az eszközeid? dolgozol gagyi cuccal és pénzt gyűjtesz, hogy jobb eszközt vehess amivel több pénzt tudsz keresni.


Az élet is ilyen. Én majd 1 éven át dolgoztam itthon egy laptoppal ami elég jó, de a munkámban kifejezetten lassú volt már. Később vettem jobb gépet amikor lett rá pénzem, így jobban tudok dolgozni is.


PS-ezni amúgy nem csak fotózással lehet, sok meló van ami ps-t igényel.

2013. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!