Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mc donaldsba hogy tudok...

Jackson666 kérdése:

Mc donaldsba hogy tudok jelentkezni dolgozni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán az adott McDonald's-ban?
2013. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem... Ne akarj ott dolgozni, ha jót akarsz! Ha muszáj akkor meg: [link]
2013. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezt már megírtam valakinek, neked is bemásolom!


Én is most jöttem el onnan egy hete..5 hónapig munkát kerestem, én muszály volt már oda mennem, pedig nem volt semmi kedvem..

4 napot dolgoztam ott, ezt egy fiatal, éppeszű, dekoratív, okos, tanult nőnek nem hiszem hogy birnia kéne..

Szó szerint egy rabszolgamunka, az embert ott szivatják meg csicskáztatják ahol csak tudják..

Már az első két napban az sem tetszett hogy 3 helyen voltam egyszerre..Sütöttem a szendvicseket, dresszingeltem, aztán a grillhúst is én raktam bele..

Na aztán ez után jött a ráadás..2 napig lobbiznom kellett, ami azt jelenti hogy 8 órában takarítasz, 5 ember helyett dolgozol, mindenféle mocskot meg szemetet megcsináltatnak veled, ők vigyorognak te pedig megszakadsz..A munka folyamatait nem mondják el, pl nem mondják el hogy mit kell belerakni a sajtburgerbe, de neked pillanatok alatt össze kell dobnod 9 db-ot, ha meg elcseszed lebasznak mint az állat..

Tudatlannak, analfabétának néznek, olyanok oktatgatnak ki téged, akiknek még iskolájuk sincsen, csak benyalták magukat már az elején..

Vért izzadtam abba a 4 napba, ilyen munkahelyen én még nem jártam..

Na aztán mikor már a 3. napra is az egész napos takarítást adták feladatnak én ennyit mondtam: Na jó, akkor én szeretnék most rögtön hazamenni, és felmondani..

Mint hogyha egy hangosbemondóba mondtam volna be, az összes dolgozó rámnézett, ölni tudtak volna a szemükkel és mindenki kérdezgetni kezdte hogy miért?! :/ Én meg mondtam hogy nem takarítónőnek jöttem ide, és nem ezért tanultam ennyit..Elmentem átöltözni, és eljöttem haza..

Másnap bementem, leadtam a munka ruhám (Hozzá teszem hogy olyan ruhákat adtak amik szét voltak varrva, és szét voltak használva) meg mondta a főnök hogy már elindították a felmondásomat.Utána való nap is be kellett mennem, irodába lementem, és vissza adták az előző munka helyem papirjait, a többit meg küldik postán.

A béremet még aznap meg kaptam, ami 4 napra (ebből 2 délután) kaptam 12000 ft-ot. Elég szomorú..

Szóval ilyen munkát ne bánj,nekem akár hányszor eszembe jut az ott töltött 4 nap elkap tőlük a hányinger..

A munkatársaktól és a munkától egyaránt..

Azóta megint itthon vagyok, már lassan fél éve nem találok munkát. Pedig van egy eladói szakmám+érettségim..

Ebbe bele őrülök,de a mekit akkor sem sajnállom.

2013. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!