Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküli járandóság, mi...

Munkanélküli járandóság, mi lesz a napjaimmal ilyenkor?

Figyelt kérdés
Utoljára, amikor munkanélküli voltam (nem sűrűn volt ilyen hál'Istennek) mondták, hogy sok napom van bent náluk, tehát gyakorlatilag bármikor elmehetnék munkanélküli segélyre. De mivel csak 3 hónapig lehetek munkanélküli, hová lesz a többi napom, illetve mi lesz azzal a pénzzel, amit már beraktam a "közösbe"? Egyszerűen elveszik? Hallottam olyat, hogy ezt vissza lehet igényelni(???), és elölről kezdik a számolást. Ilyen tényleg létezik?

2013. jan. 15. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álláskeresésinél csak a jelentkezésed megelőző 3 év számít (jelenleg)

A többi napod nem vehetik figyelembe.

"mi lesz azzal a pénzzel, amit már beraktam a "közösbe"? Egyszerűen elveszik? Hallottam olyat, hogy ezt vissza lehet igényelni(???), és elölről kezdik a számolást. Ilyen tényleg létezik?"

Nem; nem létezik ilyen.

2013. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. jan. 15. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Később ha megint munkanélküli leszel és nem lesz meg az 1 éved ami kéne a munkanélkülihez akkor onnan tudják pótolni! Nem tudom hogy hány ledolgozott munkanap kell hozzá, nekem 10 hónap volt, először azt mondták nem jár, majd mikor kiderült hogy az előző munkanélkülim előtt volt több mint 7 évem folyamatosba onnan ki tudták pótolni és 3 hónapig kapom!
2013. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!