Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csoportos interjúra megyek a...

Csoportos interjúra megyek a Promodhoz. Mire számíthatok mik lesznek a szempontok, feladatok a kiválasztás során? Esetleg valakinek saját tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam egy cégnél csoportos interjún. Mondjuk rajtam kívül mindenki diplomás volt, mégis beválogattak a legjobb 10-be, a 60 emberből :D

A lényeg, hogy elegáns légy, de ne kihívó.

Tehát ne farmerba menj.

Aki az interjút tartja, azzal keresd a szemkontaktust, és, ami a legfontosabb: biztos lesz olyan, hogy egyenként akar majd beszélni veletek. Megkérdezi ki akar az első lenni. Jelentkezz! Ez egy bátorság teszt.

Valamint lesz ilyen kérdés, mi az a 3 dolog, amit el tudsz magadról mondani.

Itt főleg szimpátia alapján választanak. Ha kérdeznek válaszolj, de ne feleslegesen. Csak a lényeget.

És mosolyogj sokat!

Sok sikert!

2013. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pozitív hozzáállást vigyél magaddal. Ne lássák, hogy görcsösen akarod az állást, de ne is tűnj érdektelennek.


- biztosan lesz személyes beszélgetés, ahol megkérdezik, hogy miért szeretnél ott dolgozni, mit tudsz a cégről, mivel tudnál hozzátenni a céghez, ha téged választanak

- soroltathatnak veled jó és rossz tulajdonságokat is

- szituációs gyakorlat is lehet, hogy megnézzék, hogy mennyire tudsz kedves lenni a vevőkkel, mennyire jó a stressztűrő képességed.


Sok sikert!

2013. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat! Igyekszem megfogadni! :)
2013. jan. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!