Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Februárban tervezek kiköltözni...

Februárban tervezek kiköltözni Londonba. A szállást egy magyar cégen keresztül intézem. Milyen ötletek lennének az angliai munkakereséshez?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy csak úgy lehet kint munkát kapni, ha kimegy az ember, és rendelkezik NI numberrel, illetve angol lakcímmel és telefonszámmal! Nekem rengeteg ismerősöm fogta magát és kiment, és azt mondták hogy úgy találtak munkát hogy bevitték mindenhova a CVjüket, és a managerrel beszéltek! Illetve vannak Londonban az úgynevezett job centerek is. Milyen, tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban? Milyen eséllyel lehet munkát találni kint? Egyébként beszélni középfok alatt beszélek kicsit, tudom hogy így csak a legalsóbb munkákat fogom megkapni, de valahol el kell kezdeni.

2013. jan. 15. 18:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az ha február közepe fele megyek ki az már akkor valószínűleg kifizetődő lehet?
2013. jan. 17. 13:17
 12/13 anonim válasza:
49%
Munkakereses egyik legegyszerubb formaja az ugynokseg (AGENCY). En soha nem voltam munkanelkuli itt, bar van h egy ugynoksegnel minden nap mashova kuldenek dolgozni (helyettesites, kisegites stb), de 1-2 heten belul nekem mindig bejott egy allando melo, ahol huzamosabb ideig volt munka, vagy akar szezodes is ha ugyes- szorgalmas vagy. Ehhez kell h flexibilis legyel kozlekedesben, idoben stb. Online is lehet sok helyen regisztralni (sot mindenhol igy kerik) lsd indeed, totaljobs, reed vagy sok hirdetes van gumtree-n is. Sok sikert.
2013. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sziasztok! Sikerult kijutni? Mi van veletek? Találtatok melót? Én julius-augusztus környékén mennék. Esetleg nem kerestek lakótársat? :)Én irodán keresztül nem akarok kimenni. Barátnőmék megjártak velük :S Bár ez iroda függő.
2013. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!