Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshet egy ipari...

Mennyit kereshet egy ipari alpinista?

Figyelt kérdés

tudom hogy ez attól függ hogy ezen belül mivel foglalkozik de, ha írnátok néhány példát akkor már tájékozottabnak érezném magam.Én egy OKJ-s képzés keretein belül végezném el ezt a tanfolyamot és előreláthatóan egy erőműbe dolgoznék!

Köszönöm a gyors válaszokat előre is :)



2013. jan. 16. 04:51
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Azt nem tudom, hogy mennyit keres, de ismerek egy fickót, aki ezzel foglalkozik. Nyáron bőséggel akad munkája (nyáron jól él), télen viszont kevésbé.
2013. jan. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tíz éve ismertem egy pasast, a gabonasilók falát ellenőrizte rendszeresen az ország területén. Konkrétan milliós fizetésért.
2013. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rugjamegaló válasza:
3%
Hát,otthon olyan 120-160 körül lehet a havi fizetés.Itt Hollandiába 10 euró alatt nem kereshetsz.Ez azt hiszem törvénybe is van iktatva.
2013. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mahatma válasza:
7%
nyáron napi 10 rongy a maximum,télen semmi meló.természetesen senki sem jelent be és általában semmilyen felszerelést nem biztosítanak.ráadásul erdélyi barátaink két májkrémes kenyérért megcsinálják a melókat,ahol tudnak alád vállalnak...
2014. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sparrow 2388 válasza:
100%
Hali. Én 2011-ben kezdtem alpinkodni egy cégnél bejelentve, havi 200000Ft felett kerestem volt hogy majdnem a 300000 is megvolt Csongrád megyében. De főleg csak templomokon melóztunk.
2017. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!