Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha cukrásznak tanulok és...

Ha cukrásznak tanulok és kimegyek Ausztriába dolgozni mennyit fogok kb keresni? : )

Figyelt kérdés
Imádok sütni és új dolgokat kitalálni! Érdemes Ausztriába kimenni? vagy ha nem oda akkor hova éri meg a legjobban, ahol sokat kereshetek? melyik munkák keresnek a legjobban és hol fizetnének meg nagyon jól? : ) komoly válaszokat kérek! köszönöm előre is!

2013. jan. 18. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyire beszélsz németül?
2013. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még nem tudok németül de még csak 16 éves vagyok és most fogok elkezdeni az angol mellett egy másik nyelvet! de nem tudom hogy az olaszt vagy a németet válasszam :/
2013. jan. 18. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha Ausztria a cél, akkor célszerű lenne németül. :-)
2013. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olaszország vagy Ausztria a cél :D és nem tudok dönteni :)
2013. jan. 19. 09:40
 5/8 anonim válasza:
Ausztriában a cukrászok kb. 280 000-t keresnek, de persze csak a legjobbak. És igen, a német célszerűbb. Én 14 vagyok, de mivel én is imádok sütni, elhatároztam ,hogy kimegyek külföldre dolgozni.
2013. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1500 euró körül simán lehet keresni, nem túl nagy tapasztalattal, attól is függ, hogy milyen típusú a munka, szezon, vagy sima 8 órás.Előbbi esetében nyilván több, szállásért nem fizetsz. De arra felkészülhetsz, hogy bár imádsz sütni, de éjfél körül már annyira nem vicces még egy trüffelt összedobni, főleg nem egy életen át.
2013. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
mindenképp Ausztria vagy Németország felé orientálódj egy profi cukrász kereshet 2000 eurót is de akár többet mondjuk oda már jó hely kell meg jónak kell lenni de hajrá legyél a legjobb! :) a fizu-megélhetés arány ezekben az országokban a legjobb
2013. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 25. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!