Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segitségeteket kérném, Ausztri...

Sáfár Tamás kérdése:

Segitségeteket kérném, Ausztriába szeretnék kimenni dolgozni vagy Németországba valaki nem tud valami biztos munkát?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:

AUSZTRIAI SZAKÁCS MUNKA


Azonnali kezdéssel keresünk tiroli szállodába SZAKÁCSOKAT, német nyelvtudással, tapasztalattal.


Fizetés: 1300-1600 EUR/ havi nettó.

Munkaidő: 48 óra/ hét.

Szállás, ellátás: ingyenesen biztosított.

2013. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

CUKRÁSZ MUNKA AUSZTRIÁBAN


Badenbe (Bécs környéke) keresünk min. 5 éves tapasztalattal, JÓ NÉMET nyelvtudással rendelkező CUKRÁSZT.


Fizetés: 1700 EUR/ havi bruttó.

Kezdés: január 15.


Szállás biztosított.

2013. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

+ nézz szét itt, mielőtt magadra szabadítod a szép ígéreteket..


[link]

2013. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bumbi02 ***** válasza:

Azért ha az ember ki akar jönni, egy kis önállóság nem árt. Teszem azt, osztrák, vagy német álláskereső portálokat keresni, önéletrajzokat küldözgetni, nem pedig várni, hogy valaki küld majd egy munkát.


Például azt se tudjuk mi a szakmád, mennyi tapasztalatod van hogy beszélsz németül...

2013. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösziszépen a segitségeteket,festőként dolgoztam 7 évig,dolgoztam gyárban,pék a szakmám,nagyon sok helyre elküldtem már az önéletrajzom sehonnan nem jelentkeztek még
2013. jan. 8. 07:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, remélem német nyelvű önéletrajzokat küldözgetsz...
2013. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
festőként dolgoztam kint stuttgarba csak félévig voltam kint utlojára nem fizettek ki,festő munka érdekelne ha tudtok alamit köszönöm
2014. júl. 28. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!