Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha csak úgy, spontán felkerese...

Ha csak úgy, spontán felkeresek egy céget, hogy lenne e náluk szabad állás diplomásként, akkor mit kell vinnem vagy küldenem nekik? Önéletrajz, az oké, de motivációs levél, diploma stb. fénymásolata is?

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok ebben. Még nincs kiállítva a diplomám de már lassan bekattanok hogy erre várok. Vagy várjam meg míg kész lesz? Vagy felesleges, így, mikor csak spontán felkeresem őket nem is kérik? Elég ha egy önéletrajzot viszek nekik? nagyon megköszönném ha valaki leírná ezt nekem hozzájuk, vagy ő hogy szokta.
2013. jan. 20. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A végzettséget igazoló papírokat csak az állami szférában kérik. Versenyszférában is fontos a végzettség, de nem a papírokat nézik, hanem a mögöttük lévő tudást.
2013. jan. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Motivációs levelet szoktak ilyenkor vinni?
2013. jan. 21. 17:13
 3/4 anonim válasza:

Itt találsz néhány tanácsot a spontán jelentkezéssel kapcsolatban:


mesterember.org/epitsunk_karriert/motivacios_level.aspx


Még én sem kaptam meg a diplomám, de az intézmény tanulmányi osztályától kértem egy igazolást arról, hogy az oklevél kiállítása folyamatban van. Ezt a munkaügyi központban is elfogadják, nekem is ott tanácsolták a kikérését.

2013. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem a TO-n és a TO-s néni elhajtott hogy nem adnak ki ilyet :/ Köszönöm a segítséget.
2013. febr. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!