Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ruha boltban 4 órás próbanapon...

Ruha boltban 4 órás próbanapon voltam még karácsony előtt. Nem hívtak, nem jelentkeztek még azért se hogy nem feleltem meg. Lehet ezért bármiféle panaszt tenni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam a cégnek írok, de nincs magyarországi email címük, csak facebookon vannak fent. Csalódtam bennük mert sokszor vásároltam náluk, majd mivel munkát kerestem és láttam hogy oda felvesznek eladót beadtam az önéletrajzomat, a hölgy mondta hogy másnap menjek be próbanapra. Be is mentem, 4 órát kellett dolgoznom, azt mondták karácsony utántól keresnek eladókat, és hogy értesítenek. Azóta nem történt semmi. Nem egy nagy ügy tudom, csak érdekelne hogy érdemes-e írnom nekik, hogy nem tartom tisztességes dolognak és többet nem vásárolok náluk, és akár több helyen ezt szóvá tenném.
2013. jan. 22. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bátran megírhatod, de ezek után sem fognak felvenni. Viszot megtapasztalják, hogy nem mindenki nyeli le a cég visszaélését az álláskeresőkkel szemben.
2013. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony előbb hajtás volt, így oldották meg, hogy több dolgozó legyen, és ne kelljen fizetni.

Valójában nem kerestek szerintem eladót.

Sajnos rengetegen csinálják ezt. :((((

2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is azt akarom már hogy felvegyenek, mert testvérem szerzett munkát, szóval a dolog megoldódott. Igen mondták is meg láttam milyen nagy volt a forgalom az átlagoshoz képest. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 22. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Camaieu?
2013. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy kifizették-e neked ezt a 4 órát, mert ha nem, ez törvényszegés volt. Azért, hogy nem értesítettek, nem lehet panaszt tenni. Facebookon minimum verd nagy dobra és itt is nyugodtan írd meg a nevüket, ennyit megérdemelnek.
2013. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fizettek, ezt facebookon mindenképpen reklámozd az ismerőseiknek, lájkolóiknak. Akár a boltba is bemehetsz kiverni a balhét, amikor elég nagy a forgalom, hadd hallják a vevők. Persze nem kell semmi törvénybe ütközőt tenni, csak hívatni a főnököt, és jó hangosan előadni a panaszt. És ezt akár ismételni is lehet. Ha megéri nekik a rendszeres botrány azért a 4 órai bérérét, hát kapják meg.
2013. jan. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen Camaeui volt. Végül megoldódott. Írtam nekik, aztán megadtam a telefonszámom, felhívtak, és kaptam 5ezer Ft-os vásárlási utalványt.
2013. febr. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!