Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen önéletrajzot írjak,...

Milyen önéletrajzot írjak, hogy felfigyeljenek rám?

Figyelt kérdés
Kozmetikusként végeztem nemrég, és már elküldtem pár helyre az önéletrajzom, de egyik helyről sem hívtak. Az önéletrajzommal lehet a gond? Egy kozmetikusnak milyen önéletrajzot lenne érdemes írnia? (Még sehol sem dolgoztam.)

2013. jan. 23. 13:03
 1/2 jackson666 ***** válasza:
nincs gond az önéletrajzoddal nem csak te vagy igy nehéz munkát találni sok a kamu hirdetés meg az olyan amit kötelezően raknak ki mert előirja a törvény.
2013. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél bele referenciamunkát és írd le, hogy miért tetszett meg a pálya, szeretsz emberekkel foglalkozni, naprakész vagy a divatban, meg ilyenek. A képeket ízlésesen helyezd el, ne legyenek túl nagyok és kicsinyítsd le, mielőtt beszúrod a Word-be. Írj alá egy kis szöveget, hogy milyen smink. A szövegben utalj rá, hogy azok a te munkáid.
2013. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!