Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fogorvosok, fogorvosi asziszte...

Fogorvosok, fogorvosi aszisztensek, titkárnők, könyvelők. Mennyit keres egy magán praxisos fogorvos? (Brutto)

Figyelt kérdés

Aki e téren dolgozik és látott bármilyen papírt, tehát akinek biztos adata van, megmondaná, hogy mennyit keres egy magán fogorvos? Ha fizeti az összes dolgot, amit kell, akkor mennyi marad meg neki zsebbe havonta? Hány órát dolgozik ezért és hányszor egy héten? Fullosak a napjai, van bőven páciense?


Köszönöm!


2013. jan. 23. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahány magán praxis, annyiféle a bevétel is.

Én 3 év dolgozom egy magán praxisos fogorvos mellett, egy Dunántúli megyeszékhelyen.


Rálátásom szerint abszolút megéri ilyen szolgálatatásba fogni, persze nemárt ha már elegendő tudás van mögötte.


A tulaj aki egyben a fogorvos is átlagban azért havi Nettó 5-6 ezer forintot kivesz "fizu" gyanánt. De ez átlag, és minden hónapban én sem tudom a pontos összeget.

Annyira nem fullos a nap, 6 óra rendelésidővel számolva.


2x3 óra, közte van 1 órás szünet. Délután és szombaton csak is előjegyzett betegek jöhetnek, délelőtt viszont bárki, illetve a rendelés egésze alatt van ügyelet ha szükséges.

10-20 perces időközökre adjuk az előjegyzést tehát nem szakad meg a munka alatt sem :)


A rendelő indulása óta itt dolgozom és bátran mondhatom hogy az eszközök árát kb. 12-15 millió Forintot már bőven behozta a vállalkozás.

2013. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!