Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikortól számítok munkanélküli...

Mikortól számítok munkanélkülinek?

Figyelt kérdés
Február 9-től megszűnik az egyetemi hallgatói jogviszonyom (sajnos kirúgnak egy nem teljesített tantárgy miatt). Már aktívan keresek munkát,de eddig sajnos nem voltak nagyon visszajelzések. Mikortól lesz valaki munkanélküli az én esetemben,mikor kell bemenni a munkaügyi központba? Köszönöm a válaszokat előre is!
2013. jan. 25. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Akkor számítasz munkanélkülinek, amikor megszűnik a hallgatói jogviszonyod.

Nem lehet kérvényezni, hogy még egyszer elmehess vizsgázni abból a tárgyból még egyszer?

2013. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a dékán tartja azt az órát és ő megingathatatlan...máshol folytatnám majd ősztől,mert már nem sok hiányzik (3 tantárgy összvissz),de most a munkakeresésre fókuszáltam 3 hete,sajnos eddig eredménytelenül.


Köszönöm az információt!

2013. jan. 25. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Attól kezdve számítasz annak amikor elmész a munkanélkülibe és bejelentkezel. De ezzel szerintem várd meg míg lejár a jogviszonyod. Onnantól számítva viszont nem sok idő és a TB miatt be kell jelentkezned. Az én jogviszonyom pl decemberben szűnt meg de a napokban regisztráltam a munkanélküliben és azóta vagyok hivatalosan is munkanélküli. Szar érzés. Hányszor vetted fel ezt a tárgyat hogy kirúgtak? Valami méltányossági bizbasz nincs?
2013. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Harmadszorra és a dékáni méltányosságit ugye a dékán bírálja el,aki maga az oktató...és pedig nem engedélyezi saját tárgyánál.
2013. jan. 25. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Ez durva :(

Hányadik féléved volt ez?

Szerintem kérd meg még egyszer, ha lehet akkor személyesen. Ha kicsit is emberséges, ad még egy lehetőséget. Én biztos adnék.

2013. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
7. félévem. Természetesen megpróbálom, de nem kergetek hiú ábrándokat..:(
2013. jan. 26. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
A hallgatói jogviszonyod megszűnése előtt ne menj a munkaügyi kirendeltségre, mert nem tudnak regisztrálni. Persze ez csak a nappali tagozatra vonatkozik.
2013. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!