Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi ez a kristályvíz mánia, az...

Mi ez a kristályvíz mánia, az állásinterjúkon?

Figyelt kérdés

Mostanában interjúztatnom kellett néhány pozícióban és nagyon sokan látható módon szándékosan elővették a kristályvizüket interjú közben. Miért van ez ?


Van, aki megkért arra is, hogy az asztalra is ki tehesse. Mit akarnak ezzel sugallni magukról?


2013. jan. 26. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ti nem kérdezitek meg az interjú kezdetén, hogy kér-e ásványvizet / kávét a pályázó?
2013. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azt akarja sugallni, hogy szomjas? :D


Nade, viccet félretéve: rákerestem, és azt írja, ha gondolkozni kell egy válaszon, akkor kortyoljanak bele, mert így nem feltűnő, hogy hezitál a válaszadással.


Biztos valamelyik "guru" osztogatja a tippjeit hírlevélben, vagy ilyesmi...

2013. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

azt, hogy marha udvariatlan vagy, hogy nem kínáltad vízzel...


bár speciel én ki szoktam nyitni a számat és kérek vizet, ha nem ajánlják fel...(lehet ezért nem voltam túl sikeres azokon az interjúkon :D)

2013. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem kínálom, hát hogyne és nem is kérdezem meg, hiszen ha egy max 1 órás úttól ennyire elfárad, akkor mi lesz ha dolgozni kell egész héten ? Minden órában kávé szünete lesz ? ?


dolgozni veszek fel embereket, nem lazsálni. És még csodálkoznak, ha belső átcsoportosítással oldom meg az állást sok esetben.

2013. jan. 26. 21:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem a fáradtság miatt kell inni, te kretén, hanem, hogy hidratált legyen az ember - ami azt eredményezi, hogy jobban fog az agya és jobb a munkája...nem mellesleg, neked nem szárad ki a szád, ha sokat beszélsz?
2013. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha izgul az állásinterjún és sokat beszél akkor persze hogy kiszárad a szája egy pár perc alatt is. Viszont szerintem vegyél vissza az arcodból mert nagyon fognak utálni az alkalmazottaid. Rájuk versz majd korbáccsal ha elmennek inni? Hogy lehetsz ekkora fa**?
2013. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az irodában is sokat kell beszélni és mi van a munkahelyi konfliktusokkal, azokat hogy oldja meg ? Ott a mellékhelyiség, az interjú előtt korábban beér és korlátlan csapvizet fogyaszt. Miért élesben kell kristályvizezni ? Miért nem iceteát isznak, az trendibb. És ha szegény, miért iszik drága kristályvizet?
2013. jan. 27. 00:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy megkináljátok-e valamivel a pályázót egy apró figyelmesség, egy gesztus. Engem ha megkínáltak, sosem kértem, mert nem akartam pepecselni vele.


Az, hogy az általad képviselt cég vállalati kultúrájába nem fér bele egy pohár ásványvíz, illetve a hozzáállásod stílusa is sokmindent elárul.

2013. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Hogy te mekkora egy kretén vagy!!!!!


A többit nem magyarázom, felesleges lenne...

2013. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen főnökök alkalmazottai szokták általában szétlopni a céget,és összebaszni a munkájukat,mert snekinek nincsenek kötélből az idegei,hogy az ilyen gyökereket egész nap elviselje mint te vagy.
2013. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!