Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan illető akit általáno...

Van olyan illető akit általános és közép iskolába megaláztak megkínoztak de most főnökként v afféleként dolgozik valahol még az öt megalázó emberek alantas munkákból élnek minimál bérért?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne h vannak e sorstársaim.

Az engemet magalázó és kínzó primitív emberek jelentős többsége drogos lett v alkoholista v mekis melós,v fkf-es söprögető, v csak simán munkanélküli képzettség hiányában.

Egyszóval sz.r melójuk van.



2013. jan. 26. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakran van így, hidd el, nem vagy egyedül. Amíg "menők", addig kiélik magukat, aztán meg vége a jólétüknek. Neked, meg akik sokat dolgoztak érte és elviselték a szenvedést, meglett a jutalmad.
2013. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen nálam így így van.

Nagyon utáltam a tanáraimat ők is engem szinte csak bukdácsoltam még akkor is ha mindent tudtam. Volt egy fiú osztálytársam aki a tanár szomszédja volt, az Anyukája olyan szinten ugrált a tanárnak, hogy a tanár mindent elintézett a gyereknek a suliba. A srác persze bekerült a helyi menő gimnáziumba én szakmunkásba. Azóta már a börtönt is megjárta a srác és egy érettségin kívül semmije sincs. Nekem van 3. szakmán érettségin és jövőre diplomázok, ha erre gondolok nekem is elég nagy elégtétel.

Ja és igen ennek ellenére, mi leszek? Tanár, de én soha nem leszek ilyen.

2013. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Édes a bosszú? Szerintem inkább bocsáss meg nekik, épp itt az ideje...


Hasonló helyzetben voltam én is ált. suliban, most tök jó munkám van, mégsem nézem le azokat a volt osztálytársakat, akik CD-t árulnak. Ha majd bölcsebb leszel, felmerül benned a kérdés, hogy nem-e az ált. sulis megpróbáltatások alakították ki azt a 'bizonyítási kényszert', ami segített elvégezni az iskoláidat.


Kicsit ezoterikus a megközelítés, de minden találkozás, minden tapasztalat azért van, hogy épüljünk általuk. A negatív tapasztalatok talán még inkább, mint a pozitívak.

2013. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Bocs de engem nem érdekel a megbocsátás. De ha nagyon bibliotikus akarsz lenni, akkor mondjuk úgy hogy ahogy te bánsz másokkal úgy bánnak majd veled is.

Bár mi van velük pont annyira nem érdekel mint amennyire

ők nem törődtek velem anno akkor.

2013. jan. 26. 21:45
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A megbocsátással te jársz jól mert elmúlik a sértettséged és te magad fogsz megkönnyebbülni. De lehet ehhez neked kell még pár év.
2013. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt mondom, de mégis foglalkoztat valamennyire, ha feltetted ezt a kérdést... Sokat foglalkoztam az ált. sulis negatív tapasztalatok okozta személyiségfejlődés pszichológiájával, hasonló okokból kifolyólag.
2013. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó van valami jó könyv ebben a témában, szívesen olvasnék én is róla?
2013. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Önismeret ez inkább, nem tankönyvi pszichológia.
2013. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

És ez a személyiség fejlődés mit takar.

Azon kívül h haláltábor feelingem volt valahányszor be kellet mennem.

Mert mindig belém kötöttek, kínoztak, olyan is volt h kést szorítottak a torkomnak.

Az ilyenek miatt többször is sulit kellet váltsak...

Szóval ez mit takar ?

2013. jan. 26. 22:25
 10/19 anonim ***** válasza:
A kisugárzásunktól függ, hogy a környezetünk hogy bánik velünk. Tapasztalatom szerint gyermekkorban ez pont a tükörképe annak, ahogy a szülők közül a dominánsabbik kezelt minket.
2013. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!