Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan illető akit általáno...

Van olyan illető akit általános és közép iskolába megaláztak megkínoztak de most főnökként v afféleként dolgozik valahol még az öt megalázó emberek alantas munkákból élnek minimál bérért?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne h vannak e sorstársaim.

Az engemet magalázó és kínzó primitív emberek jelentős többsége drogos lett v alkoholista v mekis melós,v fkf-es söprögető, v csak simán munkanélküli képzettség hiányában.

Egyszóval sz.r melójuk van.



2013. jan. 26. 21:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Érdekes ami a szülőket illeti abból már csak egy van.
2013. jan. 26. 22:47
 12/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is.. Ez pl. egy közös pont, innen talán elindulhatsz, hogy mi miért történt.
2013. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Szerintem azért történtek így mert más volt a világképem és ahogy az egyik tanár mondta is. Ezek nem viselik el a másságot.

Engem meg az ilyen hány nőt dugtál féle rivalizálás mindig is hidegen hagyott. Szerintem ezé sodrottam ki. (Mer ettől v fasza gyerek, nem lények 4 év alatt 2 x buktál ááááááá)

2013. jan. 26. 23:09
 14/19 anonim ***** válasza:
Nyugi :) Túl vagy rajta :) Ha most rendben van az életed, talán meg is érte. Elsősorban a bizonyítási kényszerre gondolok, ami nélkül ma nehéz érvényesülni.
2013. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát igen ez igaz.

Csak gáz h nem az a menő akinek esze van hanem az aki bunkó primitív állat.

De hát segédmunkások is kellenek. Nem ülhet mindenki egy irodában a gépnél pizzát majszolva.

2013. jan. 26. 23:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem nincs olyan, hogy alantas munka. A különbséget abban látom inkább, hogy ők nehezebben élnek meg, mi pedigi picit könnyebben.
2013. jan. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*jav pedig
2013. jan. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem minden fekete és fehér. Te is kerülhetsz olyan helyzetbe mint ők, azért mert neked most jól megy a szekér. Meg nem tudom miért érdekel a többi ember élete, inkább a magad életével törődnél. Az eléggé lehangoló és szomorú, ha most te erre vered , hogy neked milyen király állásod van és ők nekik meg szar a munkájuk, mert téged suliban szétszívattak. Ha valakit suliban is megtudtak szívatni, akkor a munkahelyeden is megfognak tudni szívatni ember, és az élet más területén is. Szerintem sürgősen keressél fel egy pszichológust, mert te nagyon veszélyes ember lehetsz a társadalomra nézve, ha ez a tény boldogsággal tölt el. Pont ilyenek mint te, belőled lesznek a tömeggyilkosok....
2013. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy szemétség hogy erre veri a nyálát, de ha valakit tényleg úgy megaláztak és szemetek voltak vele, akkor teljesen megértem. Az ilyen emberek teljesen lerombolják az ember önbizalmát, ami kihat a későbbiekre is.
2013. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!