Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szociálpedagógus diplomával...

Szociálpedagógus diplomával milyen vállalkozást lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Sajnos a tapasztalatom szerint 4-5 hónapos álláskereséssel találnak ilyesmi munkát. Nekem van munkahelyem, de szeretnék a szakmában dolgozni, viszont nem merem otthagyni a biztos állást. A családi napközi csak pénzeseknek való, pedig izgalmas lenne.

2013. jan. 28. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Forgalomszámlálás ablakból.

Az valamennyire kötődik a diplomádhoz, ti. a tömegek viselkedéséhez.

2013. jan. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre nem is gondoltam, jó ötlet! A hülye válaszokat is lehetne számolgatni...
2013. jan. 29. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem meg nagyon semmilyet szocpeddel!

Ha bátor vagy, vannak konkrét céljaid, terveid, akkor próbálhatsz beindítani valami civil szervezetet. Persze akkor pályázni kell, abból a saját béred megoldani, ha vannak alkalmazottak azokét is, a hely fenntartásáért fizetni stb... Nem véletlen, hogy a legtöbb civil szervezet teljesen életképtelen, inkább csak másodállásban dolgoznak ezekben, vagy önkéntes alapon. A családi napközihez egyébként külön képzés kell, hogy ilyet üzemeltethess. Külön helyiség kell hozzá, szabályozzák, hogy hány négyzetméter jut egy gyerekre, mennyi gyerek veheti igénybe stb... Nem rossz ötlet, de akkor érdemes egy jobb környéken beindítani ilyet, ahol van esély, hogy igénybevennének egy családi napközit. De minél nagyobb városban próbálkozol annál könnyebb szociálpedagógusként elhelyezkedni! (egy szociális munkás)

2013. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!