Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek elfogadjam az...

Szerintetek elfogadjam az állásajánlatot? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Nemsokára nyílik Budapesten egy új exkluzív szórakozóhely és jelentkeztem pultosnak. A bökkenő az, hogy elég lenge ruházatban kéne kiszolgálnom az embereket. Azt írták, választhatok, hogy szeretném-e "szórakoztatni" a férfivendégeket. Ha igen, triplafizetést kapnék, ha nem azzal sincs gond. Nekem persze meg sem fordult a fejemben, hogy belemenjek, viszont így is elég jó a fizetés. 200 ezer plusz borravaló. 18 éves vagyok és magántanuló, mivel jövőre érettségizek nem nagyon találok olyan munkát ami fizetésben megérné nekem és eléggé szükségem lenne a pénzre. Attól félek, hogy találkozni fogok ismerősökkel és ők meg azt fogják gondolni rólam, hogy prosti lettem. Szerintetek elvállaljam? AZ emberek nem fognak elítélni miatta? 18/N

2013. jan. 29. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
csábító de szerintem ne tedd. Ne skatulyázd be magad.
2013. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Én elfogadnám a helyedben a munkát. 200 ezer plusz borravaló az egész jó fizetés még egy 30 éves embernek is, nem hogy 18 évesnek. Gondolj bele, megtudsz magadnak venni habozás nélkül amit szeretnél, nem kell most azon spórolnod 3000ftos dolgot vegyek, vagy megtudom venni a 9000ftos is. Sőt félre rakni is tudsz, ha szüleiddel élsz. A másik meg, hogy ne foglalkozzál a többi ember véleményével, mert mindig irigy kutyák, ha neked jól megy, akkor direkt beléd marnak. Ha bemész egy boltba, és veszel valamit nincs rád a fejedre írva, te most miből keresed a pénzt. Ez csak egy hülye társadalmi elvárás, hogy az ember ne a testéből éljen, miért ne élne meg belőle ha ő igenis megtud? Én is hasonló szakmában dolgozok, és elmondom neked, azok a csajok akikkel együtt dolgozom, havonta félmillió ft megkeresnek a testükkel és nem szakadnak bele a munkád. Sőt körberöhögik azokat akik szaros 100.000ftért dolgozzák szét a belüket és még ezek az emberek szidják a lányokat, mert hogy ilyenből élnek, és ez mennyire nem etikus, de közben meg panaszkodnak jaj nincs pénzem befizetni a számlákat. Ma már mindenki úgy keresi meg a pénzét, ahogy tudja és akarja. Szóval mindenképpen fogad el.
2013. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha belemész, előfordulhat olyan szitu, ami után nem lesz megállás. Lehet, hogy a főnök 'lightosan' akar bevezetni a dolgokba, ezért mondta előzetesen, hogy az sem gond, ha nem.


Én már diplomás vagyok, de engem is betalált egy fickó hasonló ajánlattal. Amikor elhívott 'iszogatni', egyből megszólalt a vészcsengő. Szerencsére sikerült leráznom.

2013. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem vállalnék el ilyesmit, 18 évesen meg pláne nem. Az egy dolog, hogy elméletben nem kötelező "szórakoztatni" a férfivendégeket, de nem lesz meg a kellő rutinod ahhoz, hogy udvariasan mégis határozottan állítsd le a közeledéseiket, vagy egyáltalán érezd, hol a határ, mi az, ami még elmegy szimpla kedvességnek, és hol kell megálljt parancsolni, mielőtt elszabadulnak az indulatok. Veszélyes vizekre evezel.
2013. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég nagy tapasztalatom van "lekoptatás" téren. AZ igaz, hogy még csak 18 éves vagyok, de már 3 éve folyamatosan bepróbálkoznak nálam és tudom, hogy nálam hol a határ. Szóval ezzel nem lenne gond.
2013. jan. 29. 21:08
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Akkor vállald. Mindenki a maga kárán tanul.
2013. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És, hogy kezeled a letapizós, ultra nyomulós elmebetegeket?
2013. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kislányom, az éjszakai élet nem Disneyland. Esetleg szükség lesz arra, hogy számodra nem szimpatikus vendégekkel is "jóban" kell lenni, akkor is, ha nem akarod. Akár 5-6-al is egy éjjel. Nehogy azt hidd, hogy a sörcsapolásért adják a 200-at.
2013. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza volt lehet, hogy néha a főnököt is le kell gyúrni.
2013. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Inkább masszőz lettem havi 400-ért. Napi 2-3 órás munkával.
2013. febr. 26. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!