Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaptam két nagyon jó állásaján...

Kaptam két nagyon jó állásajánlatot és nem tudom melyiket fogadjam el! Mi alapján döntsek?

Figyelt kérdés

Egyiknél fizu jobb, másiknál a beosztás, egyiknél a kollégák, másiknál maga a munka, ami abszolút szakmámba vág, és a hivatásom lehetne.

Pro contra szinte egyenlő nagyságú, ami az egyiknél meg van, a másiknál nincs és fordítva.

Mi alapján döntsek így????


2013. jan. 29. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp a feladatkört helyezném első helyre. Milyen szakmai tapasztalatot tudsz szerezni az adott helyen. Mennyiben segíti a munka a szakmai fejlődésed - munkaerő piaci értéked. A fizetést tenném a második helyre, ha nincs nagyon nagy különbség a két ajánlat között.

A beosztás és a kollégák számomra nem túl releváns tényező. Mindkettő a mai állapotot tükrözi és bármikor változhat.

2013. jan. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én azt választanám, ami jobb pénzt kínál, kevesebb stresszért. a munkatársak mellékesek, barátkozni nem csak munkahelyen lehet.
2013. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt választanám, ahol több a pénz. Miért lennél a saját pénztárcád ellensége?
2013. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az első válaszolóval egyetértve végül azt választottam, amelyik a szakmai fejlődésemet segíti, amivel több tapasztalatot szerezhetek.

Elárulom, hogy utazási irodai és egy szállodai recepciós állás volt a két állás. turizmust tanultam, tehát mindkettő a szakmámba vág, de egy recis állás azért mégse akkora kihívás, mint egy utazási irodai... ezért döntöttem az ut.ir. mellett.A fizu kevesebb, de remélem jól döntöttem :)

2013. jan. 31. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!