Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez hátrány lesz? Egyáltalán...

Ez hátrány lesz? Egyáltalán érek el vele valamit?

Figyelt kérdés
Elkezdtem felkeresni cégeket az önéletrajzommal. Személyesen akartam egy pár helyre bevinni, de úgy alakult hogy dolgom lesz így nem tudok személyesen menni. Hátrány lesz ha emailt küldök? Nem tudok ezen a témán elmenni, hogy a cégek melyiket részesítik előnyben. Vagy egyáltalán sok helyen figyelik e, válogatnak e köztük. Ahova eddig bementem is a portán vagy egy kijelölt titkárnőnél vagy irodai munkatársnál hagytam ott. De ha emailt küldök is hova? a titkárság címére jó lehet? Mik a tapasztalataitok, nálatok hogy megy ez? Teljesen tanácstalan vagyok :(
2013. jan. 30. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyesen jobb bár sok értelme nem nagyon van, úgyanis a meghírdetett állásokra sem nagyon válaszolnak.
2013. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sok helyre be se tudok menni. Már nem tudok a fejükkel sem gondolkodni, melyiket szeretnék jobban. De valahogy meg próbálkoznom kéne legalább ennyivel a szakmámban mert hirdetni nem szoktak.
2013. jan. 30. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol akarsz dolgozni. Kiskereskedelemben, vendéglátóban működhet ez, irodai munkáknál, multiknál csak zavart keltesz a megjelenéseddel, feltartod őket a melóban, és jó eséllyel már a portáról sem jut tovább az anyagod. Egyszerűbb e-mailben arra jelentkezni, amit hirdetnek, a "spontán" jelentkezésekkel nemigen tudnak mit kezdeni. (Maximum az ingatlanosok, telemarketingesek, ügynökmunkát kínálók örülnek, de abból meg nincs pénzed).
2013. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azok a munkák, amik nekem jók lennének, nem nagyon vannak meghirdetve. Nem boltba akarok jelentkezni. Sajnos más esélyem nincs :( Legalábbis most úgy tűnik.
2013. jan. 31. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!