Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Roulette Bot Plus megbizható?

Roulette Bot Plus megbizható?

Figyelt kérdés
Legfőképp személyes tapasztalatok érdekelnének :)

2013. jan. 31. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan módszer, amivel folyamatosan nyerni lehet. Ha lenne ilyen, már tönkrementek volna a kaszinók.
2013. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A én véleménynem.


Úgy gondolom, hogy az online kaszinó tulajdonosok kicsit kartelleznek, megbíztak egy külsőst, hogy írjon egy porgramot ami ösztönzi / ráveszi az embereket hogy játszanak.

Kitaláltak egy jó promó szöveget, károsítsd meg a kaszinókat, itt a program ingyen van vigyétek ezzel csak nyerhettk.

A Sok birka nép amint meghallja "Ingyen, biztos, sok pénz" már fizet is be a kaszinóba.

A program hagyja nyerni őket, hogy elbízzák magukat, mivel az ember kapzsi és gyarló, még több pénz kell neki, ezért elkezd nagyobb pénzben játszani.

Na ekkor a program elszedi az összes pénzét és az birka ember így járt.

Programozó vagyok, én így csinálnám, és ha ez nekem is eszembe jutott, tuti, hogy nekik is.

A mai világban már csak a levegő van ingyen! kérdés meddig.....

2013. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Viszont, a megtudod mennyi az összeghatár ameddig biztos nyerhetsz a program szerint, lépj be minden kaszinóba és vidd el azt a pénzt :)

Sok kicsi sokra megy, ezt az Állam is tudja, mindenkitől sok kicsit vesz el és abból már tudja fizetni a hitelt.

2013. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lautres válasza:

Én meg azt gondolom, hogy az emberi tényező a dologkulcsa. BE KELL TARTANI A SZABÁLYOKAT és nem önfejűen mindenfélét kipróbálni, meg lerabolni a kaszinót 1 éjszaka alatt.

Nekem online kaszinóból van az egyetlen bevételem immáron 2 éve. Szóval működik ez a program is. És, hogy akkor "miért nem mentek csődbe a kaszinók?". Mert vannak hülye és kapzsi emberek, na meg azok akik félnek és a fenti kétdést teszik fel.

Ennyi

2013. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Foddi válasza:
Nos...Személyes tapasztalat! elindultam vele 2000 Euro játékpénzzel és 1 hónap alatt felmentünk 5000-ig! Igen többes szám, mert én is rádolgoztam egy kicsit (lehet hogy nagyon). De az utóbbi pár napban gyanakszom arra, hogy ha csak erre támaszkodtam volna, akkor örülhetnék a nullszaldónak is. Kb. 10-15 alkalommal csinált +60-80 Euro-t, és ehhez képest 1 alkalommal -167, 1 alkalommal -453 és egy alkalommal -503 Euro-t. Szerintem nem túl sok összességében...Még tesztelgetni fogom, de mosttantól szigorúan csak a programot fogom futtatni és én nem "kontárodom" bele! Így elmondhatom, hogy az eddigiek alapján csodát nem tesz a program és nem fog gazdaggá tenni! De majd meglátjuk!
2013. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Személyes tapasztalat! elindultam vele 2000 Euro játékpénzzel és 1 hónap alatt felmentünk 5000-ig!"


Ha azt hiszed, hogy nincs különbség a játékpénzes és a valódi pénzes casinó között akkor buta vagy. Nekem 17 szer egymás után adta le a pirosat a valódi pénzesnél. Itt csak az jár jól aki alá beregisztrálsz meg az üzemeltető.

2014. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!