Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire költöttétek a legelső...

Mire költöttétek a legelső fizetéseteket?

Figyelt kérdés
Mit dolgoztatok? Hány évesek voltatok?:)

2013. febr. 2. 18:49
 1/7 anonim válasza:
Könyvelőként kezdtem dolgozni, 19 éves koromban. A fizum elég gyér volt :) Én egy Nike cipőt vettem, már régóta szerettem volna, de a szüleim nem tudták megvenni és egy parfümöt. A többi meg elment apróságokra.
2013. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19 évesen dolgoztam először a Tescóban, diákmunkásként az egyetem mellett. 50 ezer volt a fizetésem. Mindet eltettem, mert azért kezdtem dolgozni, hogy pénzt gyűjtsek az egyetem utánra.
2013. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú hát ez nem egyszerű mert hivatalos keresetem még nem volt meg ha azt nézzük nem is havonta kaptam fizetést hanem hetente.

Amikor legelőször mentem dolgozni akkor 2 napot dolgoztam a héten és sztem még 10.000et se kaptam.

Amikor tanuló voltam akkor az ösztöndíjat hónapokig gyűjtögettem mire robogót tudtam venni.

2013. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt: Festettem.
2013. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:)
2013. febr. 2. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 13 vagy 14 évesen dolgoztam először segédmunkásként egy lakatosműhelyben, akkor egy tévét vettem, de ami emlékezetesebb hogy 17 évesen két hónapig melóztam minden nap nyáron, abból egy spanyol(manufaktúrában készült) klasszikusgitárt vettem, 130 000 volt.
2013. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elvertem szinte az egészet emlékeim szerint XD mozi,buli,pizzázás,strand,ruhák .. 16 voltam :) Aztán később persze megtanultam beosztani :D És egy fagyizóban dolgoztam
2013. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!