Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek mennyi van hátra a...

Nektek mennyi van hátra a nyugdíjig, elkezdtetek már félretenni vagy az államtól várjátok a csodát? Aggódtok, hogy mi ha nyugdíjasok lesztek?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán lesz aki befizet a kasszába, mert látva a sok minimálbérest, komoly kétségeim vannak.
2013. febr. 2. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem még 30 év

1973-as vagyok

2013. febr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hájaaa ***** válasza:

Hogy mennyi van hátra azt senki nem tudja mivel lehet 10-20év múlva emelik a nyugdíjkorhatárt. Félrerakni fölösleges (legalábbis fizetésből biztos), mert rohadtul elértéktelenedig a pénz addigra. Az államtól nem várok semmit, nem szocializmusban élünk hogy Az tartson el engem.

És hogy hogy lesz lóvém akkor?


Vagy értékpapírokba fektetem, vagy ingatlanba vagy vmi olyanba ami nem értéktelenedik/inflálódik(pl arany, nemesfém). A másik pedig hogy kiépítek egy vállalkozást ami jól megy és sokat tudok kiszedni belőle majd a pénzt később már csak forgatom. Befektetem és még több pénzem lesz. Így a nyugdíjt kb lesz@rom. Az arra lenne elég hogy pont ne halljak éhen.

2013. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!