Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Leváltanád a biztos munkahelye...

Leváltanád a biztos munkahelyet a rossz légkör miatt egy olyanra ami bizonytalan?

Figyelt kérdés

Ez a biztos csak idézőjelben biztos mert semmi sem garantálja hogy később is lesz munka, eddig viszont volt.

A rossz légkör a főnök miatt van mert cseszeget, lenéz, kiabál velem.

Ha váltok akkor lehet hogy olyat fogok ki ahol nincs sok munka, lehet hogy ez miatt elküld pár hónap után de ezt előre senki nem tudja.


2013. febr. 3. 13:31
 1/2 anonim válasza:

Szerintem a legtöbb ember azt javasolja majd, hogy jobb egy biztos rossz munkahely, mint egy bizonytalan.


Nekem fél éve kezdődött ez az érzés, azóta csak gyűlnek a problémák. Már ott tartok, hogy a fizetésemelés sem érdekel. Nincs motivációm, teljesen kiölte belőlem az életkedvet ez a munkahely. Itthon sokszor sírok, a párkapcsolatomra megy az egész.


Nincs még más munkahelyem, de már interjún voltam, küldözgetem az önéletrajzom, nagyon bízom benne, hogy találok munkát, nem fogok válogatni, valami legyen és utána majd tudok lépni jobban, mivel próbaidő alatt bármikor tudok váltani.


Párom rám parancsolt már, hogy holnap mondjak fel. :D Fel is fogok. Már nagyon érett bennem a gondolat, de félek. Az viszont nem megoldás, hogy csak tologatom a határidőt, de én csak egyre jobban kikészülök...


Neked is azt tanácsolom, hogy lépj! Minden bizonytalan, de csak úgy nyerhetsz, ha próbálkozol!

2013. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valószínűleg otthagyom amint találok másikat.

Nincs sok kedvem dolgozni menni mert elég feszült a hangulat.

Kösz hogy írtál.

2013. febr. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!