Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt erotikus webkamerás...

Vannak itt erotikus webkamerás munkát végző lányok?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, holnap lesz az első napom a stúdiónál, ahová jelentkeztem. Kerestem neten ilyen munkát végző lányokat, de csak egyvalakit találtam...és már ő sem írja aktívan a blogját.


Tapasztalatokra lennék kíváncsi, ha segítenétek egy kezdőnek...


Tisztában vagyok vele, hogy a munka milyen, kb mit kell csinálni, ezen a téren nem kell felvilágosítás, sem lehurrogás.

Sajnos igen, eljutottam erre a szintre is: vagy elvállal mindent az ember, vagy a családjával együtt kb éhen hal.

Úgyhogy nem kellenek a lenéző válaszok, okoskodások. Nem egy elkényeztetett diáklány vagyok, aki nem kapja meg a szüleitől a legújabb "mobiltelcsit" stb-t, és ezért vállal ilyet.


Normális válaszokat várok, illetve olyanokat, akik ilyen munkát végeznek.



#erotikus munka #webcam-munka #webcam lány
2013. febr. 4. 16:03
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Előző hozzászóló vagyok. Az egyik legjobb oldalról (MyFreeCams) az egész ország kompletten le van tiltva. Vajon miért? :D Ha mégis fel tudsz menni valahogy akkor javaslom kezdd el nézegetni mennyi tippeket adnak a modelleknek,ugyanis lehet ingyen is nézni a lányokat, ha mások tippelnek közben. Gyerekek, több száz ezer forintos tippek röpködnek az orrotok előtt, szóval hagyjuk a hülye rizsát arról, hogy mennyire nincs pénz. Az erotikában mindig is volt, van és lesz egy rakat pénz, ez teljesen evidens.


Vagy mentsem le és linkeljem be nektek? NEmhogy százeres, milliós tippek is előfordulnak. Otthonülő milliomos amerikai nyomorékok sokszor beleszeretnek a lányokba és elhalmozzák őket mindenféle jóval. Persze erre a szintre el kell jutni... NA most egy JÓ, hangsúlyozottan JÓ operátor és egy ügyes, kacér nő az ujjai köré tudja csavarni a sok elkényeztetett, kövér nethuszárt. Persze akik megmozdulni sem hajlandóak+rondák, és csak fekszenek az ágyon, azok nem fognak jól keresni....


A téma indítójának azóta mik a tapasztalatai, kíváncsi vagyok.

2013. jún. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ali23 válasza:
40%
Szerintem a Diamex jó választás,velem végtelenül kedvesek voltak,segítőkészek,pontosan tudom hogy amit levonnak miért vonják le,nyilván nekik is van munkabérük,ha ez nem tetszik valakinek akkor kínlódhat egyedül is.A híres Jasminről meg csak annyit hogy ha nincs nagyon jó géped,tízezres kamerád,villámgyors neted akkor felejtsd is el.Az első nap jó lesz utána meg semmi,ja és rengeteg a kunyerálós.Akik meg leszólnak azokkal ne foglalkozz,az átlag napi bér minimum kétszeresét megkell keresned,akkor meg már jobban állsz mintha egész nap egy vécét pucoltál volna.A munka meg egy vicc,és nemmelesleg a kutya nem nyúl hozzád.
2013. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Csendi01 válasza:
Sziasztok,Tudnátok olyan webkamerás oldalakat,ahol a saját bankszámlaszámomra utalják a pénzt??Ellőre is köszönöm
2013. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 etelit válasza:
Én fél évig csináltam. Studióban egy nagyon korrekt fiatal pár segített,igényes profi felszerelés igényes lakásban. Heti 5 nap,8óra online jelenléttel 3oldalon voltam fenn egyszerre. Egyedül operátor nélkül,én ennyit birtam kezelni,aki profibb nyílván többet is próbálhat.heti legrosszab keresetem egy héten 30ezer volt,legtöbb 60ezer. az ember kedvétől is függ meg időszaktól. Én azért hagytam abba,mert a testemnek megterhelő volt a folyamatos vibrátorozás(egyedül csináltam,és ezt nem lehet elkamuzni)meg a sok olas sikosító. Előtte nagyon rövid ideig próbáltam párosban,igen ott csak kamu volr,és nem is kerestünk semmit,ott is csak akkor lehet ha beválln. A kockázat fenn van h aki egyszer felkerült a netre az onnan nem is kerül le.ezt be kell vállalni és úgy neki kezdeni.sok sikert.Ember válogatja ki mit hogy csinál
2013. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Érdekelne mi történt azóta? A kérdés feltételekor következett a ez első munkanap....Milyen tapasztalatok születtek azóta? Leírná kedves kérdező a tapasztalatait?
2014. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!