Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit válaszolnátok egy állásint...

Ingenieur kérdése:

Mit válaszolnátok egy állásinterjún arra a kérdésre, hogy "Ön szerint milyen kár vagy hátrány érné a cégünket, abban az esetben ha Önt választanánk a meghirdetett pozícióra? "

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
(meglepődötten) "Miért érné kár vagy hátrány a céget az alkalmazásommal?"
2013. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Picit elgondolkoznék (max pár másodpercet), majd mondanám: "Semmilyen. Nagyon fontosnak tekintem, hogy képességeimet legjobban kihasználva, feladataimat odafigyelve végezzem."
2013. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

higgadtan kell válaszolni:

Olyan hátrány, hogy a betanulási időszak alatt valószínűleg nem tudnád azt az elvárt teljesítményt elérni, ami miatt valójában téged választottak volna, azonban amikor eléred azt a tudás szintet ami az adott pozícióban elvárt, onnantól kezdve az alábbi előnyökhöz juthatnak.. és bla.bla.. elkezded megfordítani a dolgot...


Valójában lehet csak arra lettek kíváncsiak, hogy mennyire látod reálisan azt, hogy egy új jelölt betanítása mekkora energiát emészthet fel egyes pozícióknál...

Nálam is így megy.. egy egy új jelölt betanulása akár egy év is lehet mire önállóan magára lehet hagyni dolgozni. Az idő alatt nekem túlórák százai keletkeznek.

2013. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondanám: semmilyen, ebből kizárólag csak előnyük származhat! Ugyanmár....
2013. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:
65%
Az a kár éré a céget, hogy nem tudnák az általam elfoglalt helyre felvenni Stephen Hawkinget. De ez csak látszólagos hátrány lenne, mivel legutóbbi értesülésem szerint kiválóan érzi magát Cambridge-ben, és esze ágában sincs jelentkezni erre az állásra.
2013. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shai-Hulud ***** válasza:
*éré = érné
2013. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ó, te szegény! Ilyenbe futottál bele?Mi könnyű helyzetben vagyunk, mert nem kell azonnal reagálnunk.

Az állásinterjún fontos, hogy ne akarj mindenáron mefleleni, mert akkor abba a hibába esel, hogy ki akarod találni azt, hogy milyen választ várnak tőled. Abból meg csak baj lehet :)...

Ilyen barom kérdésre egyébként nem lehet egészséges választ adni. Azt gondolom, hogy én visszakérdeznék ilyen esetben. Ezzel időt nyerek mindenképpen,de lehet, hogy a másik fél nem is tud válaszolni majd.

Minek néz ez engem?! Vagy viccel?

Én megkérdezném, hogy mire is gondol pontosan, vagy mit is feltételez ezzel a kérdéssel .

(Ez jó kérdés volt részedről ! :))

2013. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!