Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Zepterrel lenne esélyem...

Zepterrel lenne esélyem megélni, ha nincsenek gazdag ismerőseim, akiknek el tudom adni a cuccokat?

Figyelt kérdés
Eyszerűen nincs munkalehetőség. Rengeteg helyre adtam be önéletrajzot, és csak onnan írtak vissza. Éhen halni meg nem akarok, akkor inkább ezt csinálom. Hogy működik ez pontosan? Idegeneknek is lehet árulni?

2013. febr. 6. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Zepter témában volt itt jó pár kérdés itt, keresd meg őket, de azokból, amiket mondtak, megélni nem fogsz tudni.
2013. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annak árulsz akinek akarsz,után szembejövőnek is.

De eből megélni tuti nem fogsz,garantálom.

(próbáltam én is)

2013. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megélni valóban nem fogsz, csak macera, de aki gazdag az meg nem ezt veszi.
2013. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen munkával, csak neked lennének költségeid, pl. utazás. Ha jót akarsz magadnak, bele sem vágsz. Abból egy forintot nem fogsz látni soha.
2013. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy vállalkozás, és mint minden vállalkozáshoz itt is előbb célszerű felmérni a piacot és a fizetőképes keresleti igényeket. Ha azt mondod ez nincs, akkor felesleges ilyen jellegű dologba kezdeni, mert csak ráfizetésed lesz.
2013. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem!
2013. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!