Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez kamu munka...

Szerintetek ez kamu munka vagy érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

A neten találtam egy otthon végezhető munkát ezt az emailt kaptam válaszként:


Jó napot kedves jelentkező!



Nagy Péter vagyok (munkaügyi asszisztens)


Cégünk többféle otthon végezhető munkát kínál (Címkézés, Nyomdai munkák, Csatkészítés, Műköröm csomagolás és interneten való webmesteri programot ajánl.) Tudást nem igénylő munka.


Könnyen elvégezhető és jól is lehet vele keresni akár 80-100 ezer forintot is.

A fizetés teljesítmény szerint van így öntől függ menyit keres. ( darabszám szerint )

Munkatársunk részletesen elmondja majd önnek és természetesen megmutatja a munkavégzés folyamatot is. A kész anyagokat könnyen lehet tárolni mivel nem nagyok.

Fizetését hetente kapja meg munkatársunktól aki hetente megy a leszállított anyagért,első alkalommal szerződés kötés is van.

Mivel a munkát otthon végzi munkatársunkkal a bejelentés részleteit is megbeszélheti!

Minimális befektetés szükséges egyszeri 1000 forint regisztrációs díj amire azért van szükség hogy biztosak legyünk abba hogy nem potyára szállítjuk ki az anyagokat mivel a szállítás díjra nem kérünk semmit . A regisztrációs díjat első fizetéséből vissza kapja.

Befizetés után akár egy héten belül dolgozhat.

Név: Bandi Krisztián

Számla szám:11773425-03010259 (OTP)

Amennyiben felkeltettem érdeklődését cselekedjen!

Utalás után küldje el nekem pontos adatait, név, cím, telefonszám. Ezután válasz e-mailben tájékoztatom, vagy munkatársunk telefonon keresi önt munkakezdés céljából. Ez maximum 2-3 nap.


Köszönöm hogy ajánlatunkat elolvasta Üdvözlettel: Nagy Péter munkaügyi asszisztens



2013. febr. 6. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
kamu
2013. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Másold ki a szöveget, mert neked is ezt kell majd küldözgetned, munka címszó alatt..
2013. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam, hogy kamu.Igaz küldött egy olyan email-t is, hogy ha átvernének nyugodtan mehetek a rendőrségre feljelentést tenni, de hát 1000 forint miatt úgyse csinálnának a rendőrségen semmit és ezt ez a "munkáltató" is tudja.
2013. febr. 6. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Magánszemély.

Bandi Krisztián egyszer, utána nagy péter...

Munkaügyi asszisztens egy magánszemélynél?

2013. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kamu
2013. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nagy kamunak tűnik.


De ha tényleg érdekel valami otthonról végezhető munka, akkor dobj egy üzit nekem. Én is teljesítményre fizetek, de nálam a regisztrációs díj csak 500ft! Küldd el a pénzt és munkatársam, Lakatos Vendel, fel fog keresni, aki az összes kérdésedre fog válaszolni!

2013. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Ő is be lett húzva és küldözgeti ugyanezt a szöveget. Még a helyesírási hibák is stimmelnek.

2013. febr. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Jó napot kedves jelentkező!

Nagy Norbert vagyok (munkaügyi asszisztens)

Cégünk többféle otthon végezhető munkát kínál (Címkézés, Nyomdai munkák, Csatkészítés, Műköröm csomagolás és interneten való webmesteri programot ajánl.) Tudást nem igénylő munka.

Könnyen elvégezhető és jól is lehet vele keresni akár 80-100 ezer forintot is.

A fizetés teljesítmény szerint van így öntől függ menyit keres. (darabszám szerint)

Munkatársunk részletesen elmondja majd önnek és természetesen megmutatja a munkavégzés folyamatot is. A kész anyagokat könnyen lehet tárolni mivel nem nagyok.

Fizetését hetente kapja meg munkatársunktól aki hetente megy a leszállított anyagért,első alkalommal szerződés kötés is van.

Mivel a munkát otthon végzi munkatársunkkal a bejelentés részleteit is megbeszélheti!

Minimális befektetés szükséges egyszeri 1000 forint regisztrációs díj amire azért van szükség hogy biztosak legyünk abba hogy nem potyára szállítjuk ki az anyagokat mivel a szállítás díjra nem kérünk semmit . A regisztrációs díjat első fizetéséből vissza kapja.

Befizetés után akár egy héten belül dolgozhat.

Név: Bandi Krisztián

Számla szám:11773425-03010259 (OTP)

Amennyiben felkeltettem érdeklődését cselekedjen!

Utalás után küldje el nekem pontos adatait, név, cím, telefonszám. Ezután válasz e-mailben tájékoztatom, vagy munkatársunk telefonon keresi önt munkakezdés céljából. Ez maximum 2-3 nap.

Köszönöm hogy ajánlatunkat elolvasta

Üdvözlettel: Nagy Norbert munkaügyi asszisztens


Igen az apródon hirdeti magát! nagynorbert36@citromail.hu ezen az e-mailon...nem tudom hogy kamu-e?!!!

VALAKI PRÓBÁLTA MÁR!!!!

2013. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem ugyan ezt küldte,szerintem átverés.Ha foglalkoztatni akar és komolyan,nem kérne előre pénzt.Melyik bejelentett m.helyen fizetsz hogy dolgozhass?Remélem nem sokan ugranak be nekik.
2013. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nem kamu [pedig én is azt hittem]én is befizettem azt az 1000ft Bandi Krisztián számla számára . Aztán fel akartam jelenteni ,de csörgött a telefon ,hogy felvettek.
2013. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!