Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb. mennyi a fizetése egy...

Kb. mennyi a fizetése egy irodai aszisztensnek, és pl egy bankban (vagy más ügyvitellel foglalkozó személynek) dolgozó embernek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Az irodai asszisztens nagyon sokrétű, 60-180 nettóig bármi.

Bankban több pozíció is van, a fizu nettó 120-2 millióig terjed.

2013. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Irodai asszisztens, irodavezető átlag 110-160 között. A bankba sokféle foglalkozás van, nyilván egy fiókvezető már 7 számjegyű fizetést visz haza.
2013. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Bankban vagyok titkárnő, nettó 100at keresek.
2013. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az eü-ben vagyok asszisztens, 70-et kapok csak.

Azért szerintem minimum egy érettségit szoktak várni az asszisztensektől, szóval 70-nél kevesebbet nem kapnak, az a minimálbér. Bár egyes helyeken annyira idióták dolgoznak, nekik lehet kevesebb a fizetésük, sőt, ha nincsenek rendesen bejelentve, akkor még akár 50-ért is dolgoztathatják őket.

Bankban viszont több, a normális versenyszférában jobban fizetnek, közszférában még diplomával is nevetséges összegeket adnak.

2013. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Ezt nehéz így megmondani, de szerintem 100 alá nem nagyon fog menni a fizetésed.
2013. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Bankban dolgozom asszisztensként, elég magas beosztású menedzser mellett (ez eléggé meghatározza a fizetést nagyságát). Felvételi követelmény volt két idegennyelv magas szintű ismerete, illetve gazdasági diploma.

Így kapok kezdőként 200 nettót.

2013. febr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy "mindenes" asszisztens voltam a cégnél, nettó 80 000-at kaptam kezdőként! 1 év után ment 100 fölé.

Hozzáteszem, volt időszak amikor 3 ember munkáját végeztem. Különösebb végzettség vagy tudás nem kellett a munkához, csak nagyon jó stressztűrés és megbízható személyiség.

2013. febr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Társasházkezelő cégnél voltam asszisztens nettó 60 000-ért. Nem voltam rendben bejelentve sem és szerinte napi 6 órát dolgoztam, ami jó volt 8-nak is. Így kaptam kezdetben 60 körül, 2 év után 80-90 között. A munka meg nagyon sz.r volt, mert egész nap nem fizető embereket kellett cseszegetni és közgyűlésen reklamálók problémáit odafigyelve hallgatni. Akik persze örökké nagyon okosnak gondolták magukat.

Száz szónak is egy a vége: ezért a pénzért nem biztos hogy megérte.

2013. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nívósabb helyen akarsz asszisztens lenni (ez nem azt jelenti, hogy a fizetésed is magas lesz) akkor az angol nyelv TÁRGYALÁSI (nem társalgási) szintű ismerete előfeltétel. Ezzel mindenképpen kalkulálj, de a legtöbb helyen minimum közgé érettségi is elvárás. Én is úgy voltam vele, amikor elvégeztem a főiskolát, ó ha nem tudok szakmában elhelyezkedni, akkor addig elmegyek majd valami egyszerűbb irodai munkára. Hát nem! Azért nem, mert mindenki így gondolkodik, és emiatt a legegyszerűbb irodai munkákra a legnagyobb a túljelentkezés. Így hát a cégek magasabb követelményeket állítanak, ezzel le is szűrik a népet. Amúgy a legutóbbi helyen, nekem 160-at ajánlottak nettóban.
2013. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Egyébként attól is függ, hogy vidék vagy Budapest... Sőt attól is, hogy vidéken belül Kelet-Magyarország vagy Nyugat-Magyarország... Függ attól, hogy mekkora a cég vagy a bank. Mert szerintem egy OTP-ben dolgozó magasabb beosztású személy asszisztensének biztosan több a fizetése, mint egy vidéki kis takarékszövetkezetben dolgozó adminisztrátornak.
2013. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!