Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hányszor jelentkezzek egy...

Hányszor jelentkezzek egy multi álláshirdetésére? Várjak míg írnak, hogy bocsi nem nyert, vagy bombázzam őket az önéletrajzommal?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne az önéletrajzodat küldözgesd, hanem hívd fel a HR-est.
2013. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy multi rengeteg önéletrajzot kap, nem fognak mindenkinek egyenként válaszolgatni. Ha nem hívnak be, annak megvan az oka. Nincs értelme, hogy többször elküldöd, mert ha elsőre nem voltál nyerő, huszadjára sem leszel az. A HR-es épp csak ránéz, ha valami nem stimmel, kuka. Ez lehet pl. a lakhely, végzettség, stb.

Ha elkezded bombázni őket, legfeljebb megjegyeznek és már csakazért se fognak felvenni később se.

2013. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Lidl-ről van szó? Menj be személyesen és az üzletvezetőnek add oda az önéletrajzod.
2013. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem egy dolgozó azt mondta, személyesen nem lehet, csak a weboldalon lehet jelentkezni. Ők továbbítják a boltnak az önéletrajzokat. De egy próbát meg ér ....
2013. febr. 7. 22:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Áh, dolgozók... Menj be, kérd az üzletvezetőt, ha megkérdik, hogy miért, ne jelentd be, hogy jelentkezni jöttél. Aztán mondd meg az üv-nek, hogy láttad a hirdetésüket és leadhatod-e az önéletrajzod.
2013. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
A legjobb példa egy ismerősöm, aki 4 éven át hetente elküldte az önéletrajzát a BMW-nek, mire felvették. Nem kell álláshirdetés, nincs limit, nincs vesztenivaló, küldj, amennyit tudsz.
2013. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én hallottam, hogy nem mindig nézik meg az összes önéletrajzot, csak az első "párat" , így ha te már a sokadik voltál nem nézték meg, pedig lehet alkalmas lennél. Így szerintem érdemes többször jelentkezni, de azért ne minden nap küldd el :D

Amúgy a lidlnél neten fogadják el, a dolgozók nem vehetik el én úgy tudom. Max ha a területi vezető ott van és szerencsés vagy akkor megnézi, de ez ritka.

2013. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Jó azért nem minden nap küldöm,több idő eltelik, mert ugye várom a visszajelzést...Akkor a területi vezető veszi fel az embereket, és nem a boltvezető??
2013. márc. 4. 14:00
 9/16 anonim ***** válasza:

Euronicsnál a ter. vezető és az üzletvezető interjúztatott. Gondolom ott is hasonló lehet a helyzet.

Szerintem közösen döntik el, hogy kit válasszanak.

2013. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Főleg a területi vezető dönt, de a boltvezető is jelen van és neki is rá kell mondani az igent :)

Nálam a területi vezetővel volt az első elbeszélgetés, utánna pedig mégegy elbeszélgetés van ahol mind a ketten ott vannak.

Biztos boltonként ez is változó, de úgy tudom a területi vezető mindig ott van.

2013. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!