Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Velem van gond vagy egy kalap...

Velem van gond vagy egy kalap sz. Rt sem ér az oldal? Mi a véleményetek a jobmonitor.hu állásajánlatairól?

Figyelt kérdés

Konkrétan a váci állásokat néztem. Már a 6. oldalon tartok és különféle állásokhoz ugyanazt a szöveget írják. Pl. az állás megnevezések: banki szakügyintéző, építésvezető, énektanár, curász, biztosítási ügynök, stb.

És ami mindegyikben közös:

-Elvárt gyakorlati idő: nem szükséges

-Iskolai végzettség: általános iskola

-Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége


Ami még fura, hogy a 10. oldalon is mai hirdetések vannak (tovább nem néztem).

Ja és minden hirdeté a workfinder.hu-ra visz.

Kamu az egész?



2013. febr. 9. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy kalap sz.r! Jó pár munkára jelentkeztem már ott és még soha nem hívtak vissza! Cserébe a feltüntetett e-mail címemre tömegével érkeznek a spam-ek.
2013. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
rothadjon meg nejlonzsákban az egész! miattuk olyan mintha tűt keresnék a szénakazalban. valaki csinálhatna velük valamit.
2013. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Oké de akkor minek használjátok? :D Nekem a "nívós" állásoldalakról mint a professön vagy a monszter is megvan a véleményem (konkrétan: időelcseszés külön-külön mindet végig nézni, tele vannak felesleges dolgokkal, felugró ablakkal), ennél még az Expresszbe is jobb beírni hogy "állás", aztán ami kamu átugrani. De a legkirályabb a jobinfo, minden oldalról összegyűjti a hirdetéseket, kiszűrve az egyezéseket és a kamuk nagy részét, ráadásul a legegyszerűbben lehet rákeresni mindenre.

Mondjuk azt sem értem igazán hogy a kérdező miért nem keres a lakhelyétől 30 percre található fővárosban állást, ha már Vácon annyira nem talál.

2013. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A workfinder egy Nagy Kamu!!! A jobmonitoron keresztül is ide lyukad ki az ember és az utóbbi napokban feltettek több száz régi lejárt hirdetést, a végén ezzel a szöveggel: "Jelenleg nincs ilyen betöltetlen állásunk.

Ha szeretne értesítést kapni erről az állásról, jelentkezzen hírlevelünkre!" Nem kicsit bosszantó azok számára ez az aljas eljárás, akik már régóta keresnek munkát eredménytelenül.(Hopp itt egy munka ami jó lehet...ááá mégsem, csak úgy tűnik!) Rohadjanak meg!

2013. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4/4 4/2 vagyok erről beszélek ha véletlen van egy rendes magamnak való állás lehet észre se veszem a nagy kamu tumultusban plusz amit mondasz hogy katt és nincs is állás
2013. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3., Váctól 35 km-re lakom. Vác a legtávolabbi város, ahol állást tudnék vállalni.
2013. febr. 10. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Allitolag ez ugy mukodik,hogy az adott oldal reklamfeluletek ertekesitesebol tartja el magat. De csak akkor tudja jopenzert/nagy reklamozoknak (Suzuki...stb) eladni ha virít egy szép nagy latogatási szamot. Mert hat ott senki nem akar reklamozni ahol senki se nezi/latja. Igy hat kamu, konnyű állásajanlatokkal nyomja tele az oldalt hogy ne csak az 5-6 diplomás nézze meg hanem a másik 200 is akinek jo ha érettségie van vagy vmi szakmája. Igy produkal ilyan látogatottsági mutatokat hogy besza behu... Mi idegeskedünk hogy 35227 oldal utan sincs olyan alkas amire beadnank az oneletrajzunkat, az oldaluzemelteto meg bezsebeli a kamura a lét.
2013. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!