Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres havi szinten...

Mennyit keres havi szinten egy tűzoltó?

Figyelt kérdés
Fontolóra vettem,hogy elmennék tűzoltónak.Erős testalkatú vagyok,szerintem megfelelnék az elvárásoknak.De mennyit keresnek?HA jól tudom vannak rangok is,akkor minél nagyobb a rangod annál többet kapsz?Vagy hogy van ez?

2013. febr. 9. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

nettó 100 egy kezdő tűzoltó


amúgy minek írtad be a kulcsszavakhoz hogy call of duty, meg hogy modern warefare (ami meg igazából warfare)

2013. febr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár a környezetemben mindenki várfájör (warfire)-nek ejti.


Egy gimis osztálytársam évekig járt valamilyen városi tűzoltóversenyre, ahol kiemelkedő helyezéseket ért el. Jutalma volt, hogy ha tűzoltó szeretett volna lenni, akkor nagyon könnyen felvették volna. Fel is vették és 120 nettót kapott kezdetben.

2013. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,ez egész jónak tűnik...amúgy meg azért írtam ezeket a kulcsszavakat,mert tudtam,hogy ezekre gyakran rákeresnek a neten,így gondoltam majd ide is kilyukadnak :DD
2013. febr. 10. 18:59
 4/4 Blaiseboy válasza:

Hát nem sokat.

Amúgy rendfokozatok vannak. Tényleg nem kötekedésként mondom, csak ha bemész megkérdezni...

Rang a herceg meg a báró.

2013. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!